Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Novoroční šílenství

11.1.2005 15:33

Akce, kterou 8. ledna 2005 pořádal Lounský pedál se změnila pro 101 účastníků ve vynikající pohodu. Dobrovolné startovné, skvělé zázemí hospůdky Na bahně a jarní počasí přilákalo bajkery a jejich doprovod na 25,5 km dlouhou trať s převýšením 116 m.

Bookmark and Share

Start ve 13.00 směroval závodníky pod hradby starého města na východ od Loun, kde převážně na silnicích druhé třídy docházelo k únikům a následnému stažení aktivních bikerů. Prvních 13 kilometrů foukal vítr o rychlosti cca 25 km/h do zad. Po otočce, kde každý jezdec musel vyplnit kvíz, který obsahoval otázky z pravidel silničního provozu, se pokračovalo po identické trati zpět do cíle. Vzhledem k silnému protivětru se tvořily skupinky závodníků, které poctivě střídaly a tak si ušetřily tvrdou cyklistickou lopotu. Cíl na mostě přes řeku Ohři ukončil skvělé zimní povyražení. Po vyhlášení prvních třech závodníků v každé kategorii a předání hodnotných cen následovala tombola. Dle pořadatele není důležité celkové pořadí, jelikož se jedná o recesi a tak pořadí neuvádím. Příště budu aktivnější a osobně zjistím jména šampionů.

Diskusní fórum pro: "Novoroční šílenství"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |