Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Osmým pokračováním jsme završili Chodovar cup 2oo5

5.9.2005 17:18

První záříovou sobotou pokračoval a zároveň končil letošní ročník Plzeňské amatérské ligy horských kol - Chodovar cup 2oo5. Po sedmi odjetých závodech čekalo na účastníky finálové klání, které se již poněkolikáté konalo stylově v areálu pivovaru Chodovar v Chodové Plané a přilehlém parku.

Bookmark and Share

První záříovou sobotou pokračoval a zároveň končil letošní ročník Plzeňské amatérské ligy horských kol - Chodovar cup 2oo5. Po sedmi odjetých závodech čekalo na účastníky finálové klání, které se již poněkolikáté konalo stylově v areálu pivovaru Chodovar v Chodové Plané a přilehlém parku. Trať nedoznala podstatnějších změn, prošla jen drobnou kosmetickou úpravou, pořadatel vypustil brodění místního potoka a tak každý zdolal závod "se suchou nohou". Žáci absolvovali zkrácený, 900 metrový okruh, na ostatní kategorie čekal téměř 3.500 metrů dlouhý okruh. Největší pozornosti se opět těšily kategorie mužů. Souboj o celkové prvenství "áček" sváděli dva Petrové, Svoboda (TJ Jiskra Aš Ašští Bajkeři) a Šindelář (bikesport-plzen.com). Stejnou situaci divákům připravili i vedoucí "béčkaři" Kozák (MTB Hepos Plzeň) s Kobesem (SK Chodsko). Zatímco ani jeden z Petrů nepustil toho druhého z očí a jezdili společně téměř jak na tandemu, Kozák Kobesovi zmizel a vydal se na stíhací jízdu za Ondřejem Lukešem (Johnson Controls). Tomáš Kozák vycítil šanci asi v polovině závodu, kdy se Lukeš "zapomněl" v zadní části okruhu a Tomáš se vydal na sólovou jízdu. S tím Lukeš  rapidně nesouhlasil a stíhací jízdou Kozáka nakonec předjel a v cíli se tak mohl se svou dcerkou, která ho po celou dobu závodu povzbuzovala, radovat ze čtvrtého "chodovarského" vítězství v řadě. Kozák si odvezl druhé místo, na Kobese zbyl bronz. Své dominantní postavení potvrdil Svoboda, když těsně zvítězil před Šindelářem a Petrem Götzem z Cykloservexu Chotěšov. Ženám dominovala suverénka posledních závodů Mirka Rousová z Profisportu Cheb, o druhé místo svedly souboj Magda Čadová (CK Sport Beran Chrást) a Jana Pachmannová (Kokos team). Na finále se lépe připravila Čadová a tím si i zajistila první místo v celkovém zúčtování. Dosavadní tabulky statistik doslova vymazal veterán Václav Smazal (Cykloservex Chotěšov), který zvítězil ve všech osmi kláních Chodovar cup! Na stupních mu tentokráté "sekundovali" Tomáš Rous (Cykloservex Chotěšov) s Ivanem Davidem z Cyklodraku Stříbro. Juniorské vítězství si připsal Radek Layer (Profisport FRM Cheb).

Diskusní fórum pro: "Osmým pokračováním jsme završili Chodovar cup 2oo5"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |