Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Osmým pokračováním jsme završili Chodovar cup 2oo5

5.9.2005 17:18

První záříovou sobotou pokračoval a zároveň končil letošní ročník Plzeňské amatérské ligy horských kol - Chodovar cup 2oo5. Po sedmi odjetých závodech čekalo na účastníky finálové klání, které se již poněkolikáté konalo stylově v areálu pivovaru Chodovar v Chodové Plané a přilehlém parku.

Bookmark and Share

První záříovou sobotou pokračoval a zároveň končil letošní ročník Plzeňské amatérské ligy horských kol - Chodovar cup 2oo5. Po sedmi odjetých závodech čekalo na účastníky finálové klání, které se již poněkolikáté konalo stylově v areálu pivovaru Chodovar v Chodové Plané a přilehlém parku. Trať nedoznala podstatnějších změn, prošla jen drobnou kosmetickou úpravou, pořadatel vypustil brodění místního potoka a tak každý zdolal závod "se suchou nohou". Žáci absolvovali zkrácený, 900 metrový okruh, na ostatní kategorie čekal téměř 3.500 metrů dlouhý okruh. Největší pozornosti se opět těšily kategorie mužů. Souboj o celkové prvenství "áček" sváděli dva Petrové, Svoboda (TJ Jiskra Aš Ašští Bajkeři) a Šindelář (bikesport-plzen.com). Stejnou situaci divákům připravili i vedoucí "béčkaři" Kozák (MTB Hepos Plzeň) s Kobesem (SK Chodsko). Zatímco ani jeden z Petrů nepustil toho druhého z očí a jezdili společně téměř jak na tandemu, Kozák Kobesovi zmizel a vydal se na stíhací jízdu za Ondřejem Lukešem (Johnson Controls). Tomáš Kozák vycítil šanci asi v polovině závodu, kdy se Lukeš "zapomněl" v zadní části okruhu a Tomáš se vydal na sólovou jízdu. S tím Lukeš  rapidně nesouhlasil a stíhací jízdou Kozáka nakonec předjel a v cíli se tak mohl se svou dcerkou, která ho po celou dobu závodu povzbuzovala, radovat ze čtvrtého "chodovarského" vítězství v řadě. Kozák si odvezl druhé místo, na Kobese zbyl bronz. Své dominantní postavení potvrdil Svoboda, když těsně zvítězil před Šindelářem a Petrem Götzem z Cykloservexu Chotěšov. Ženám dominovala suverénka posledních závodů Mirka Rousová z Profisportu Cheb, o druhé místo svedly souboj Magda Čadová (CK Sport Beran Chrást) a Jana Pachmannová (Kokos team). Na finále se lépe připravila Čadová a tím si i zajistila první místo v celkovém zúčtování. Dosavadní tabulky statistik doslova vymazal veterán Václav Smazal (Cykloservex Chotěšov), který zvítězil ve všech osmi kláních Chodovar cup! Na stupních mu tentokráté "sekundovali" Tomáš Rous (Cykloservex Chotěšov) s Ivanem Davidem z Cyklodraku Stříbro. Juniorské vítězství si připsal Radek Layer (Profisport FRM Cheb).

Diskusní fórum pro: "Osmým pokračováním jsme završili Chodovar cup 2oo5"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz