Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

SOUTĚŽ: Vyfoť tramvaj a máš Brdy 2006 ZADARMO

25.10.2005 13:41

Soutěž s námi a vyhraj! Cyklokrosová sezóna se rozjela na plné obrátky a Plzeň brzy přivítá jeden ze závodů českého cyklokrosového poháru. V rámci toho jsme pro tebe připravili soutěž!

Bookmark and Share

SOUTĚŽ: Vyfoť tramvaj a máš Brdy 2006 ZADARMO !!! Soutěž s námi a vyhraj! Cyklokrosová sezóna se rozjela na plné obrátky a Plzeň brzy přivítá jeden ze závodů českého cyklokrosového poháru. V rámci toho jsme pro tebe připravili soutěž! ¨Vyfoť polepenou tramvaj v ulicích Plzně s pozvánkou na 5. díl cyklokrosového Budvar cupu Velkou cenu A-keramika a vyhraj startovné na cyklomaraton VZP ČR 2006 ZDARMA! Fotografie musí být pořízena výhradně fotoaparátem, nikoli integrovaným fotoaparátem v mobilním telefonu! Ulov tramvaj a pošli na adresu apa@zde.cz Z došlých fotografií, které budeme postupně zveřejňovat na webu, vyhodnotíme 3 nejlepší! Autoři od nás pak získají startovné na cyklomaraton BRDY 2006 ZDARMA!! Svoji trofej pošli nejpozději do 15.11.2005!

Diskusní fórum pro: "SOUTĚŽ: Vyfoť tramvaj a máš Brdy 2006 ZADARMO"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |