Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Školní rok zahájí v České Kanadě maratonem

1.9.2010 18:16

Desítky cyklistů se chystá v sobotu 4. září na mountain bike maraton do České Kanady, startuje se v 10.00 v cyklokempu pod Landštejnem. Dvě trasy v délce dvaceti pěti a padesáti pěti kilometrů vedou i přes Rakousko.

Bookmark and Share

Cyklozávodu se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie, trasy jsme připravili tak, aby si je mohli užít profi cyklisté, ale i ti, co na kolo sednou jenom rekreačně nebo si chtějí udělat rodinný výlet,“ říká organizátor Filip Klíma a dodává, že pro vítěze jsou připravené velmi zajímavé ceny, například poukázky na masáže, výbava na kolo nebo mobilní telefony.

V sobotu od půl osmé začíná registrace a výdej závodních čísel, v deset hodin startují obě trasy a na jedenáctou hodinu je připravený závod pro malé děti. Vyhlášení výsledků je naplánováno na druhou hodinu. Od tří hodin začnou doplňkové soutěže – časovka na motokrosové trati, jízda zručnosti a jízda na zadním kole. „Pro cyklisty i pro diváky jsme na odpoledne připravili pečení krůt a také živou hudba. Myslím, že to bude příjemný sportovní den, kterým se můžeme rozloučit s prázdninami a s novou energií začít další školní rok,“ říká organizátor Filip Klíma.

 

Více informací naleznete ZDE >>

 

Eva Fruhwirtová

Diskusní fórum pro: "Školní rok zahájí v České Kanadě maratonem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |