Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Češi na kolech

11.3.2014 11:02

Češi jsou známí tím, že mají rádi pěší turistiku a rádi jezdí na kole. Jakmile se jen trochu oteplí, na českých silnicích i v terénu jsou rázem vidět cyklisti. Je jedno, zda máte kolo za pár tisíc nebo za sto tisíc korun, všichni jezdí s nadšením.

Bookmark and Share

A kolo je ideální způsob, jak poznat blízké a vzdálenější okolí. Na kole můžete jezdit krátké, ale i náročnější vícedenní výlety. Budete rychlejší než po vlastních nohou, ale zároveň si z výletu určitě odnesete více zážitků, než při cestování autem. A navíc má cyklistika dobrý vliv na zdraví a fyzičku.


Stále více lidí také vyráží na kole do zahraničí. Někteří za sportovní výkonem, jiní za nenáročnými vyjížďkami po přírodě. I kolo je však rizikovým sportem, u kterého velmi snadno může dojít k úrazu, a proto je důležité mít kvalitní online cestovní pojištění. Zejména pro aktivní sportovce, které zdolávají těžší terény, je vhodné také úrazové pojištění. Nejlevnější pojištění najdete na ePojisteni.cz.


-inzerce-

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |