Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Velká jarní cyklojízda Blankou

10.4.2015 08:30

Přijměte pozvání k účasti na Velké jarní cyklojízdě, která bude letos opravdu výjimečná. S odpovědnými stranami se nám podařilo vyjednat průjezd tunelem Blanka, který se na pár minut otevře jen pro tento účel.

Bookmark and Share

Start: 16. dubna v 18.30 na nám. Jiřího z Poděbrad
Cíl: cca ve 20.30 v Holešovické tržnici na parkovišti u haly č. 26

Sejdeme se ve čtvrtek 16. dubna v 18.30 na náměstí Jiřího z Poděbrad, odkud záhy vyrazíme. Budeme následovat zčásti utajovanou trasu - která se na chvíli ponoří do tunelu Blanka - po níž asi ve 20.30 dojedeme do cíle v Holešovické tržnici na parkoviště u haly č. 26. Zde bude následovat tradiční focení při zvedání kol, účastníci se seznámí s novinkami v Auto*Matu (soutěži Do práce na kole, platformě Cyklisté sobě, čerstvé petici za realizaci doprovodných opatření k Blance) a na afterparty si poslechnou kapelu Prodavač a DJe Radia 1.

 

Další novinkou budou pojízdní DJové. Zájemcům zapůjčíme přenosné repráky od firmy TDK, která je hlavním partnerem letošní jízdy. Ti je připojí ke svým mobilům a budou oblažovat své okolí vlastním hudebním vkusem! Uvidíme, kolik z nich jízdu dokončí.

 

Na památku premiérové jízdy Blankou jsme natiskli samolepky “Projeli jsme Blankou”, jejichž koupí budou moci účastníci Auto*Mat podpořit.

 

Cyklojízdu pořádá sdružení Auto*Mat (www.auto-mat.cz).

Veškeré aktuální informace naleznete na: https://www.facebook.com/events/1570211866588067/

 

PS: Abychom předešli možným komplikacím ze strany nedočkavých jedinců, detailnější vedení trasy raději neprozradíme. Kdo přijde na start, o nic nepřijde.

 

Proč cyklojízdy jezdíme?

Největší akce svého druhu - Velká jarní / podzimní cyklojízda - je každoročně nejen oslavou svobodného pohybu, ale i manifestem našeho přání po dostupnějším a bezpečnějším bezmotorovém pohybu městem, vybídnutím k širší diskusi o cyklodopravě jako o efektivním a ohleduplném způsobu dopravy i podporou těm, kdo se za městskou cyklistiku perou na úřadech.

 

Podepište výzvu - pomozte Praze

Na cyklojízdě budeme šířit i naší “Veřejnou výzvu pro dopravní stabilizaci centra Prahy se zprovozněním tunelu Blanka”. Blanka totiž sama o sobě pražské dopravě nepomůže. Pozitivní přínos bude mít jedině, pokud Praha co nejrychleji připraví a realizuje tzv. “doprovodná opatření”, jinými slovy nejrůznější úpravy v pražské dopravě, které pomohou přesměrovat auta z centra do Blanky (podrobný popis opatření najdete na našem webu http://tunel-blanka.cz/chci-pomoci/reseni).

Výzvu je možné podepsat na: http://tunel-blanka.cz/vyzva.
 

Diskusní fórum pro: "Velká jarní cyklojízda Blankou"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |