Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

CROSS COUNTRY - Horská cyklistika naplno

26.7.2016 10:06

Trentino je úžasnou oblastí, kde se snoubí nádherná příroda Dolomit, zdobená téměř třemi stovkami jezer, s italským stylem jemuž vévodí výtečná kuchyně plná italských a trentinských specialit. Jedním ze způsobů, jak si naplno užívat nezapomenutelné přírodní scenérie, je dovolená v sedle horského kola.

Bookmark and Share

Trentino je v tomto směru ideálním krajem, protože se tu nachází síť zmapovaných a v terénu skvěle značených tras seskupených do 4 hlavních sítí nabízejících přes 1700 km cyklistického dobrodružství.

  • Dolomiti di Brenta Bike, kde tvoří tratím překrásné kulisy štíty horské skupiny Dolomiti di Brenta. K dispozici je okruh Expert pro náročné a okruh Country vedoucí údolími.
  • Dolomiti Lagorai Bike zahrnuje 5 údolí a 2 chráněné přírodní parky. Můžete se také vydat na 6-denní trasu Grand Tour v souhrnné délce 349 km. Louky a lesy náhorní plošiny v oblasti Piné zase nabízí jednoduché terény pro začátečníky. 
  • Mountain & Garda Bike s trasami vedoucími kolem slavného jezera Garda, vinicemi a olivovými háji je v cyklistické komunitě populární už dlouho. Její srdce tvoří náročný 200 km dlouhý okruh, který sahá od hotelů v Riva del Garda až k vrcholu hory Monte Bondone. Součástí této MTB sítě jsou samozřejmě i jednodušší trasy a vedlejší okruhy.
  • 100 km dei Forti - MTB trať s grandiózními scenériemi horské oblasti Alpe Cimbra, která provede cyklisty také bojišti a kolem pevností z 1. světové války. Každoročně v červenci se na této trati koná závod 1 000 Grobbe Bike, ale ve zbytku sezóny si může projet trasu úplně každý.

Na každou síť navazuje bohatá infrastruktura bike služeb. Ve specializovaných hotelech pro bikery naleznete například dílny pro drobné opravy a umytí kol, bezpečné úschovny a snídaně bohaté na vitamíny, které přesně odpovídají potřebám vyhládlých milovníků silných pláštů.

 

Více o trentinském světě cyklistiky najdeš na www.visittrentino.info

Marketing Photoarchive

Photo: Ronny Kiaulehn

 

-inzerce-

Diskusní fórum pro: "CROSS COUNTRY - Horská cyklistika naplno"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |