Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Maraton horských kol - Extrém Bike Most 2017

12.5.2017 14:08

Máte rádi horská kola? Jezdíte rekreačně, kondičně, závodně či jen tak pro radost? Pokud je alespoň jedna z vašich odpovědí kladná, zapište si do diářů datum 3.6.2017. Na mosteckém hipodromu se bude konat pohárový závod v maratonu horských kol Extrém Bike Most 2017.

Bookmark and Share

Hlavním závodem bude jako vždy EXTRÉM 72km, připraveny budou i kratší tratě EXTRÉM 56km a HOBBY 35km.  Přímo v areálu mosteckého hipodromu budou nachystány i závody pro děti.

EXTRÉM 72km patří k těm nejnáročnějším maratonům u nás, a to i přes fakt, že celá trať se nachází v bezprostředním okolí Mostu, konkrétně na Hněvíně, Resslu, Širáku a v okolí Matyldy. Patříte-li k cyklistickým nadšencům, pro které kolo znamená více než jen občasné vyplnění volného času, budete si zde užívat parádní terén, překonávat vlastní limity, o kterých jste dříve neměli ani tušení a po projetí cílem, bez ohledu na celkový čas, vás kromě pořádné únavy čeká nádherný pocit, že jste to celé zvládli.

Závod HOBBY 35km, který se rok od roku těší většímu zájmu, je určen každému, kdo chce udělat něco pro své tělo. Trať vede po zpevněných cestách okolo vodní nádrže Matylda a je ideální pro méně zkušené cyklisty bez rozdílu věku. I zde vždy panuje nezapomenutelná závodní atmosféra, připraveno je občerstvení a pro vítěze samozřejmě také hodnotné ceny. Na této trati bude navíc probíhat soutěž o nejtěžší tým „KOLOS“.

Pro mladší sportovce budou v areálu hipodromu připraveny závody MINIBIKE 6km (do 12 let) a SUPERMINIBIKE 0.5km (do 7 let).

Pro zpestření připravili pořadatelé možnost získat startovné zdarma formou geocachingu. Stejně tak je možné vyhrát některou z hezkých cen ve vědomostním kvízu nebo v cílové tombole. Veškeré aktuální informace je možné najít na www.klmost.cz.

Jaro je zde, vydatná sněhová pokrývka zmizela, a tak je nejvyšší čas nasadit přilbu, skočit do treter a vyrazit na kole objet alespoň ty nejzajímavější úseky závodu. Trať je celoročně značena (Extrém žluté šipky, Hobby – modré šipky).

  • Specialized Extrém Bike Most: Sobota 3. 6. 2017
  • Uzávěrka zvýhodněného startovného: Pondělí 15. 5. 2017
  • Online přihláška
  • Propozice

Zajímavosti:


Stanislav Pecho

Diskusní fórum pro: "Maraton horských kol - Extrém Bike Most 2017"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |