Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Vyšla další kniha Peggy Marvanové

16.1.2018 08:18

Markéta "Peggy" Marvanová vloni se svým přítelem dokončila výzvu Lapland Extreme Challenge. Jako první na světě. O své zážitky a pocity se podělila se svými příznivci v nové knize "První stopa", která nedávno spatřila světlo světa.

Bookmark and Share

Knihu "První stopa" autorka stihla vydat a pokřtít ještě koncem loňského roku. Popisuje v ní jak se spí ve sněhu, kdy je zmrzlina za polárním kruhem lepší než salám a jak se nejlíp chodí po extrémně zasněženém Laponsku.

 

Kniha vás humorně poučí a doslova vtáhne do polárních mrazů i nitra duše jejich pokořitelů. S vlastnoručním podpisem Peggy ji můžete vyhrát v následujícícm měsíci v soutěži CykloServeru!

 

“Komunikace mezi námi začíná být obtížná. Vlivem únavy naše mentální pochody nabírají zpoždění. Nejsme schopni dělat ani dvě banální věci zároveň. Stačí, aby si jeden z nás třeba jen rovnal čepici nebo nandával čelovku, a rázem přestává v rozhovoru, protože je plně soustředěn na JEDNU danou činnost. Než tedy ten druhý odpoví na otázku, první už neví, na co se vlastně ptal….”  Ukázka z knihy (pdf) »

 

Další podrobnosti o knize najdete v knihovně Cykloserveru a objednat si ji můžete přímo u autorky na webu www.peggymarvanova.cz

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Vyšla další kniha Peggy Marvanové"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |