Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Představujeme Kolos No4 – gravel bike a expediční kolo

14.8.2018 13:38

Letošní novinkou v online konfigurátoru jízdních kol Kolos je možnost postavit si nový Kolos No4 ve verzi expediční kolo a gravel bike. Milujete svobodu dálkové expediční cykloturistiky či několikadenní výlety do nevšedních krajů? Inspirací pro výběr kvalitního a spolehlivého kola může být právě konfigurátor Kolos.

Bookmark and Share

Základem je odolný rám


Pro dálkové trasy je důležitý stabilní a vysoce odolný rám, který je konstruován na dlouhodobé zatížení. Rám by měl být pevný a zároveň pružný, aby odolal nárokům dálkové cykloturistiky při plném zatížení. Zároveň by jeho konstrukce měla dobře tlumit vibrace. Optimální volbou jsou rámy z chrom-molybdenové oceli, které jsou robustní a přesto lehké.
U expedičních kol se počítá s jízdou mimo civilizaci a bez zázemí cykloservisů. Výhodou ocelového rámu, oproti hliníkovým konstrukcím, je relativně snadná oprava i na samém konci světa. O tom, jak banální havárie může ohrozit celou expediční jízdu si přečtěte v článku Expediční cesta na kole Kolos


Kolos No.4 EX

 

Nepodceňujte výběr komponentů


Dalším důležitým aspektem je volba správného osazení, kol a plášťů, nosičů a dalšího příslušenství. Zde se nevyplatí šetřit na kvalitě a levných materiálech. Kvalitnější komponenty oceníte nejen v náročných terénních i klimatických podmínkách, ale i pro dlouhou životnost. Expediční jízdní kola Kolos nabízí pečlivě vybrané komponenty, které splní náročné požadavky cestovatelů.

Využijte individualizace turistických kol


Přednostní jízdních kol Kolos No. 4 je široká možnost individualizace a volby komponentů, kterou umožňuje praktický konfigurátor. Díky několika kliknutím si vyberete, jak by mělo vaše turistické kolo vypadat, a čím bude vybavené. Sestavte si právě to své, jedinečné jízdní kolo a vydejte se s Kolosem vstříc cyklistickým výletům za hranice všedních dní.

Kolos No.4 GR

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Představujeme Kolos No4 – gravel bike a expediční kolo"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |