Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nova Cup 2019 odstartuje v Hradci Králové již 13. dubna

25.3.2019 07:02

Cyklistická sezóna je za dveřmi. Nepromarni příležitost zúčastnit se maratonu Mitas Hradec Králové, který se letos pyšní několika novinkami.

Bookmark and Share

Nejvýznamnější je změna trasy závodu a zpestření deseti kilometrovými zábavnými traily v okolí Marokánky, jež jezdci trasy A a B projedou na dvakrát. Nejprve se vydají na Suté břehy a poté zpět do Hradce Králové. Trasa A svojí porci kilometrů navýší směrem na Borohrádek, kam jezdci zavítají zcela poprvé. (trasy závodu)

Pětadvacetikilometrová Nova jízda, která je připravena pro rodiny s dětmi, povede kolem Mazurovy chalupy směrem k Marokánce a zpět do Hradce Králové.

Jak bývá na Nova Cupu zvykem, nebudou chybět ani dětské závody. Ty se odehrají v prostoru Všesportovního stadionu během sobotního dopoledne.

Neváhej a zaregistruj se do 24. března za nejvýhodnější cenu. Účast, stejně jako loni, nevynechá ani tvář letošního seriálu, zlatý hokejový brankář Dominik Hašek.

Podrobné informace o závodě Mitas Hradec Králové naleznete na www.novacup.cz.

Filip Švestka

Diskusní fórum pro: "Nova Cup 2019 odstartuje v Hradci Králové již 13. dubna"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |