Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jarní novinky vydavatelství Cykloknihy

9.5.2019 11:28

V uplynulých dnech vyšlo první letošní číslo nepravidelného cykloturistického časopisu Cykločtení, které přináší zajímavé články a také přehled novinek vydavatelství Cykloknihy. Žhavou novinkou je kniha Rozhlednovým rájem 2019.

Bookmark and Share

Časopis Cykločtení JARO/LÉTO 2019 si můžete přečíst ve formátu pdf zde.

 

CYKLOČTENÍ JARO/LÉTO 2019

 

Uvnitř časopisu naleznete mimo jiné:

  • rozhovor s Janem Tomšíčkem, autorem knihy Afrikou domů na kole, která vyšla přesně před 20 lety a je beznadějně rozebrána.
  • vzpomínku na Jiřího Boudu, který by se letos dožil 85 let. V květnus e chystá v Kladně výstava prezentující průřez grafickým dílem rodu Boudů.
  • prezentaci nové knihy - ROZHLEDNOVÝM RÁJEM 2019, která vychází v těchto dnech a pozvánku na autogramiádu autora 9.-10.5.2019.
  • pozvánku na 21. Cyklovíkend 21. - 23. 6. 2019 v jižních Čechách
  • slovníček naučný pro cyklisty z roku 1892

ROZHLEDNOVÝM RÁJEM 2019

 

Za poslední roky přibylo v České republice neskutečné množství nových rozhleden. Naposledy jsme je v roce 2015 soustředili do knížky, která jich obsahovala 62 + 3. Měla stejný formát jako předchozí veleúspěšná kniha 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska, ale už novou grafickou úpravu, nové piktogramy, nové mapky a nově i QR kódy. Rozhleden dál přibývalo neuvěřitelným tempem, takže o rok později jsme vkládali do této knihy další volné listy, na nichž byly vytištěné nové stavby. Bylo jich 12, celkově tedy 77 nejnovějších rozhleden.

Uplynuly čtyři roky a zase je vše úplně jinak. V této knize, podobného uspořádání a stejné grafické úpravy, jakou měla kniha předchozí, jsou představeny další nové a krásné rozhledny i v poslední době přestavěné či opravené rozhlednové objekty. Celkem zde naleznete 61 rozhleden dosud v knihách této edice nepublikovaných.

 

Ukázka z knihy

Diskusní fórum pro: "Jarní novinky vydavatelství Cykloknihy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |