Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Odložený závod Bike Valachy ve Velkých Karlovicích se uskuteční 29. srpna

25.8.2020 11:18

VELKÉ KARLOVICE – Cyklistický závod Bike Valachy ve Velkých Karlovicích bude! Tradiční akce seriálu Valachy tour byla v letošním roce z obvyklého červnového termínu mimořádně přeložena na později. Závod se uskuteční v sobotu 29. srpna.

Bookmark and Share

„Volná místa ve startovní listině stále jsou. Srdečně zveme všechny, kteří si chtějí užít krásnou valašskou krajinu s jejími členitými terény a malebnými výhledy, k tomu i tradičně skvělou atmosféru a kvalitní organizační zajištění,“ láká prezident Valachy tour Vladimír Sušil. Na startu nebude chybět obhájce loňského vítězství Jan Jobánek nebo dvojnásobný vítěz celé Valachy tour, rovněž zkušený biker Petr Šťastný.
 

Závodníci si opět mohou vybrat ze dvou tras v délce 25 a 50 kilometrů, k tomu se uskuteční i doprovodné dětské závody na kratších tratích. „Vše je organizačně přizpůsobeno tak, abychom vyhověli bezpečnostním a hygienickým opatřením. Start i cíl je jako vždy u hotelu Galik, jehož zázemí mohou účastníci využít k občerstvení i odpočinku,“ dodává Vladimír Sušil.


Závodní trasa opět povede od hotelu Galik přes osadu Miloňov na hřeben Vsetínských Beskyd a kolem rozhledny Čarták přes Třeštík se pak vrátí zpět do údolí. V hlavním závodu na 50 km závodníci projedou tuto trasu dvakrát a zdolají tak převýšení 1 600 metrů. Pro méně zdatné cyklisty je ideální kratší trasa s pouze jedním okruhem.


Pro děti budou dle věku připraveny závody v sedmi kategoriích – od 100 metrů pro děti do čtyř let až po 8 kilometrů pro nejstarší školáky.


V rámci doprovodného programu bude u hotelu Galik připraveno test centrum ORBEA, v němž si zájemci mohou bezplatně testovat kola této španělské značky. V případě zájmu je možné s těmito koly odjet i závod. Cyklomira Lukov bude zajišťovat i základní servis kol, výhodné nabídky či testování nabídnou také další partneři.


Poslední akce seriálu Valachy tour – běžecký závod Běhej Valachy – je plánován na 17. říjen. I na tuto akci už je možné se registrovat za zvýhodněné startovné na www.valachytour.cz.

 

Martina Žáčková

Diskusní fórum pro: "Odložený závod Bike Valachy ve Velkých Karlovicích se uskuteční 29. srpna"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |