Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na Igora!

15.9.2020 09:01

Kola pro Afriku, o.p.s. zorganizovala kampaň s názvem Na Igora!, kterou sleduje podpořit cyklistiku, popularizovat cyklotrasy v ČR a zároveň získat podporu a příznivce pro svou činnost v africké Gambii i v České republice.

Bookmark and Share

Kampaň vrcholí ve Světový den cyklistiky - 1. října, v den kdy má svátek Igor. Podrobnosti o kampani a registrace probíhají na webových stránkách www.naigora.cz.


1. ročník kampaně Na Igora! se nese ve znamení cesty kolem světa za 80 dní. Úspěšnost kampaně ilustruje virtuální cyklista Igor, který chce za 80 dní objet celý svět. Bez podpory to však nedokáže. Každý registrovaný účastník posouvá virtuálního Igora na jeho cestě o 20 km. Na oplátku za podporu a registraci ke kampani přináší virtuální Igor účastníkům kampaně pozdravy a postřehy z míst, ke kterým doputoval.

 

Trasa Igorovy cesty kolem světa vede přes 6 světadílů a je inspirovaná skutečnou cestou kolem světa na kole, kterou před lety urazil zakladatel Kol pro Afriku, Roman Posolda. Příspěvky z míst, které virtuální Igor díky účastníkům kampaně dosáhne, přenášejí i vzpomínky Romana na tehdejší expedici Around the Globe.


Pokud chcete popularizovat vaše oblíbené cyklotrasy a přinášet tipy na cyklovýlety z celé ČR, zaregistrujte  se do kampaně. Každá registrace v kampani podpoří nejen cyklistiku, ale i činnost společnosti Kola pro Afriku. Ta se již 9. rokem podílí na dostupnosti vzdělání dětí, vytváření pracovních míst pro dospělé a řešení migrace obyvatelů africké Gambie. Při činnosti Kol pro Afriku v ČR vznikají pracovní místa pro muže po výkonu trestu, kteří nacházejí uplatnění při recyklaci a upcyklaci starých kol v sociální dílně v Ostravě.


Kola podpory pro cyklistiku i pro činnost Kola pro Afriku roztočíte na www.naigora.cz.

 

Kateřina Krainová

Diskusní fórum pro: "Na Igora!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |