Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Závod Galaxy Stevens

15.9.2021 12:32

Přijeďte si zazávodit i s dětmi na 2. závod Galaxy Stevens série 2021 – SUŠICKÝ HIGH POINT MARATON třetí zářijovou sobotu do Sušice, pomyslné brány Šumavy. Koná se zde již tradiční MTB maraton, který prověří, kolik jste toho letos natrénovali. Na výběr jsou 2 trasy, krátká 32 km a dlouhá 50 km se startem u letního koupaliště ve 12:30. hod.

Bookmark and Share

Celý program zahájí dětské závody v prostředí lesoparku Luh, které startují v 9:30. Zázemí závodů je v chatové osadě Luh nedaleko zmíněného koupaliště, u kterého je  možnost parkování. Zde je také umístěn cíl závodu, slavností vyhlášení i občerstvení. Dětské závody všech kategorií s výjimkou odrážedel, která závodí na rovném lesním úseku, jsou situovány na okruhy vedoucí lesoparkem, včetně krátkých techničtějších pasáží, vše podle věku a schopností mladých závodníků. Všichni za své úsilí obdrží medaile a drobné ceny. Obě trasy vedou po krásných polních a lesních cestách kolem kopce Svatobor a přilehlém okolí. Obě trasy po startu zavedou závodníky polními cestami na úbočí kopce Svatobor, kde je nájezd do okruhu, který účastníci krátkého závodu absolvují jedenkrát oproti těm na dlouhém, kteří jedou okruhy 2. Tady si užijete hezké singltreky, lehčí i těžší výjezdy a bezpečné sjezdy, kde neplatí pravidlo, čím strmější a kamenitější, tím lepší.  Po objetí Svatoboru zavede trať závodníky po vrstevnici a polní cestě do obce Svojšice, kde se začnou vracet zpět ke Svatoboru. Po stoupání do obce Odolenov, kde je občerstvovací stanice, poznají závodníci i druhou možnost vystoupání pod vrchol kopce až se dostanou k nájezdu do dalšího kola závodu nebo se vydají cestou zpět k cíli, kdy si zblízka prohlédnou obec Volšovy, projedou se po obou stranách řeky Otavy a již zmíněným lesoparkem Luh se dostanou do cíle.

 V cíli pak všechny čeká občerstvení, slavnostní vyhlášení výsledků s předáváním cen těm nejúspěšnějším, které věnoval známý výrobce outdoorového oblečení HIGH POINT, který mimochodem obléká známého horolezce Radka Jaroše na jeho zdolávání himalájských vrcholů. Přijďte a určitě se v Sušici nebudete nudit.

Galaxy Stevens série 2021 pokračuje 9.10. ve Strašicích závodem Tour de Brdy a 16.10. se jede Náměšťský cyklomaraton v Náměšti nad Oslavou.

Bližší informace na www.galaxy-serie.cz a www.mtb-susice.cz

Diskusní fórum pro: "Závod Galaxy Stevens"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |