Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Mostecký maraton úspěšně navázal tradici. Zvítězil Adel

27.6.2022 10:04

Severočeská klasika Extrém Bike Most navázala na tradici původních pořadatelů a v sobotu 25. června se uskutečnil 2(1). ročník. Závod, který se řadí do nejvyšší domácí soutěže ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu, přilákal stovky účastníků a zavedl je na věhlasná místa.

Bookmark and Share

Severočeská klasika Extrém Bike Most navázala na tradici původních pořadatelů a v sobotu 25. června se uskutečnil 2(1). ročník.

Závod, který se řadí do nejvyšší domácí soutěže ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu, přilákal stovky účastníků a zavedl je na věhlasná místa. 

 

 

Na trase nechyběl průjezd kolem jezera Matylda, výjezd na hrad Hněvín s výhledem na město a široké okolí včetně mosteckého jezera a autodrom. Pestré a zábavné traily vedoucí kopci Ressl a Široký vrch, díky nimž je závod tolik specifický, si všichni účastníci maximálně užili.

 

Nejdelší 62 kilometrovou trasu ovládl zkušený maratonec Filip Adel. Vítěz v barvách Superior Team zvládl trať za dvě hodiny a čtyřicet devět minut. Druhé místo obsadil Jakub Šimek (Kross Bikeranch) se ztrátou přes šest minut. Třetí skončil specialista na cross country Tomáš Ševců (Amenity Extrem Sport) se ztrátou necelých osm minut.

 

 

V ženách slavila vítězství Elizabeth Ungermanová. Druhá skončila Lenka Fridrichová

a na třetím místě je doplnila Martina Sulzbacherová.

 

Seriál Prima CUP, pod který spadá ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu, pokračuje již v pátek 1. července do úterý 5. července etapovým závodem MTB Trilogy v Teplicích nad Metují. 

 

Tiskovou zprávu naleznete také na webu seriálu iprimacup.cz: http://www.iprimacup.cz/mostecky-maraton-uspesne-navazal-tradici-zvitezil-adel/

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |