Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

ParaCENTRUMFenix –ROZTOČ KOLA PRO FENIX!

5.5.2023 10:38

ParaCENTRUMFenix připravuje svůj třetí ročník charitativního virtuálního závodu „Roztoč kola pro Fenix“, který se uskuteční 3. – 17.června2023. 3. června v 10:00 h. se uskuteční symbolický start charitativního virtuálního závodu Roztoč kola pro Fenix, kam zveme všechny handbikery, cyklisty, bruslaře a ostatní sportovní nadšence. Letos startujeme z areálu Auto Pokorný v Brně Modřicích. Kromě samotného startu se můžete těšit na sportovní program společnosti Decathlon či osvětu ParaCENTRAFenix, jak předcházet úrazu, budete mít možnost vyzkoušet si jízdu na handbiku, curling na koberci, dětem zapůjčit kola či koloběžky nebo můžete vyrazit na společný výlet a užít si s námi a našimi partnery celodenní bohatý doprovodný program.

Bookmark and Share

Překonat sami sebe a roztočit s námi kola pro dobrou věc můžete na stránkách www.roztockola.cz. Zaregistrujte se, vyberte svoji kategorii, nastavte výši startovného nebo si objednejte další benefiční předměty partnerů závodu, kterými podpoříte klienty ParaCENTRUMFenix v plné výši. Pak už zbývá jen zdolat co nejvíce kilometrů.

Můžete jezdit na kole, koloběžce, rotopedu, na bruslích, handbiku, vozíku s přídavnými kolečky nebo běhat za kočárkem. Závodit můžete sami, v týmu, s kamarády nebo s rodinou, kdykoliv a kdekoliv! Váš výkon je možné změřit prostřednictvím oblíbené aplikace, ten pak vložíte do 17. června do výsledkového systému časomíry IronTime.

Výtěžek ze startovného poputuje na dofinancování fyzioterapie našich klientů po poškození míchy, protože jak říká Radek, klient ParaCENTRAFenix: „Pravidelná rehabilitace je základní stavební kámen proto, aby člověk mohl pracovat, sportovat a žít kvalitní a šťastný život v kruhu rodiny a přátel.“

I když nás je jen pár, dokážeme v ParaCENTRUFenix v duchu našeho motta „Roztáčíme život naplno“ pomoci lidem s poškozením míchy a jejich blízkým při návratu do aktivního života. Podporujeme je v náročné životní změně, ukazujeme jim cestu a bojujeme jako lvi za jejich lepší společenské začlenění a kvalitu života,“ informuje Michal Odstrčil, ředitel ParaCENTRAFenix.

Patronem cyklozávodu je významný český medailista a olympijský vítěz v cyklistice Jaroslav Kulhavý, který zvítězil na horském kole v roce 2012 v Londýně a aktuálně se stal vítězem podniku Evropské série XTERRA na Maltě.

 

Kontakt:

Michaela Arientová

arientova@pcfenix.cz

+420 604 233 753

linkedin.com/in/michaela-arientova

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |