Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

PRIMA CUP - Segafredo Sahara Race s novou trasou. Užijí si profíci, amatéři i děti

12.7.2023 10:52

Prima CUP se přesunul do druhé půlky a na programu je hned několik skvělých letních závodů. Tím nejbližším je Segafredo Sahara Race, který se uskuteční v pískovém lomu Marokánka u Hradce Králové. Závod Segafredo Sahara Race není jen o cyklistice, ale i o bohatém využití místního pískového lomu, ten je z části zatopen a účastníci se zde mohou zchladit nebo zrelaxovat. Kromě závodního programu je možné v písníku od pátku do soboty kempovat a užít si tak naplno příjemné prostředí. Přes vodní hladinu je navíc ojediněle pro závod postavena 110 metrová lávka, ta láká jak závodníky, tak významné divácké zastoupení.

Bookmark and Share

Pískový lom přivítá sportovce všech věkových kategorií již po šesté v řadě, kteří si mohou vybrat z několika atraktivních závodů v jedinečném prostředí. To vše za doprovodu výborné italské vy Segafredo.

Program započne již v pátek večer nočními cyklistickými a běžeckými závody. Noční závod bezpochyby zpestří přejezd osvětlené lávky, jež tradičně láká desítky přihlížejících. Obávaného pádu do vody se však účastníci nemusí bát, jelikož podél lávky budou asistovat proškolení potápěči.

Sobotní den zahájí dětské závody. Ti nejrychlejší se mohou těšit na ceny z hračkářství Pompo včetně tomboly pro všechny zúčastněné. Poté přijdou na řadu závody s individuálními starty na nedalekých trailech na okruhu dlouhém 5 kilometrů. Traily prošly významnou obměnou a trasa vede lesem podél potoka, přes dřevěné lávky, písečné a štěrkové úseky, uměle vytvořené překážky, klopénky, hravé sjezdy a výjezdy.

Odpolední program zakončí vytrvalostní závod na 20 kilometrů. Ten povede po hradeckých lesích a blízkém okolí Marokánky. Účastnit se ho mohou rodiny s dětmi a široká veřejnost, která bude moci v závěru vyzkoušet přejezd 110m lávky.

Chybět nebude ani tombola s hlavní cenou dárkovým poukazem na ubytování na 1 noc pro dvě osoby se snídaní ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Dvrana v Karlových Varech. Další cenou je kávovar Segafredo Espresso 1 včetně kapslí, ochranný vak mBag značky Montone a cyklocomputer s chytrými hodinkami iGet. 

Informace o závodě včetně registrací na jednotlivé závody naleznete na stránce závodu.

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |