Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Deštivá Sahara, i přes nepřízeň počasí se těšil cyklistický závod Segafredo Sahara Race velkému zájmu veřejnosti

11.8.2023 11:18

Profesionálové, amatéři i děti si užili závod Segafredo Sahara Race 2023, který se uskutečnil o víkendu v písníku Marokánka u Hradce Králové. Mezi nejúspěšnější patřil Matěj Průdek, z Cyklostar Pirelli a současně z týmu Segafredo. Závod Segafredo Sahara Race je součástí Prima Cupu, seriálu závodů horských kol pro širokou veřejnost.

Bookmark and Share

Již pošesté se v písníku Marokánka konal závod Segafredo Sahara Race. V letošním roce trailová trať prošla významnou obměnou, ale i tak čekaly na závodníky dřevěné lávky, písečné duny a štěrkové úseky, uměle vytvořené překážky, klopenky, hravé sjezdy, výjezdy a přes vodní hladinu ojediněle postavená 110 metrová lávka. Tu si mohli závodníci vyzkoušet osvětlenou poprvé během večerního závodu v pátek, kdy odstartoval i noční běžecký závod. Sobotní den zahájily dětské závody a potése jely trailové závody různých kategorií. Program zakončil hromadný závod na 20 km.

 

 

„I přes nepřízeň počasí byla atmosféra závodu skvělá. Věřím, že si ji užili jak závodníci, tak fanoušci. Osvěžit se všichni mohli ve stylovém stánku Segafredo, kde si mohli vyzkoušet i přípravu kávy na profesionálním kávovaru pod dozorem certifikovaného baristy. Pro děti byl připraven bohatý doprovodný program v podobě her, soutěží a malování na obličej,“ říká Petra Knapová, marketingová manažerka společnosti Segafredo Zanetti pro Českou republiku a Slovensko.

 

 

Na startu nechyběl opět vlastní tým Segafredo sestavený z nadšených hobby cyklistů a fanoušků kávy Segafredo a profesionálních cyklistů z týmu Cyklostar Pirelli. Finálová „11“ byla doplněna v letošním roce o dva nováčky, vybrané přes sociální sítě. Kapitánem týmu byl Jan Antonín Duchoslav alias legendární Viki Cabadaj.

 

 

Více na www.segafredo.cz

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |