Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Registrace seriálu Prima CUP spuštěny, teď nejvýhodněji

9.1.2024 14:49

Seriál závodů horských kol Prima CUP 2024 spustil registrace a nabízí účastníkům deset bikových příležitostí. Cyklistický podnik odstartuje tradičním dubnovým závodem v Hradci Králové a bude pokračovat až do října. V termínové listině nechybí akce se zárukou pravého mountainbikingu, ani ty tradiční s více než dvacetiletou historií jakými jsou Silesia Bike Marathon nebo závod ČEZ Sázava. Trasy deseti podniků provedou účastníky devíti kraji České republiky a u vybraných akcí zavítají také do sousedního Polska. U většiny akcí si účastníci mohou vybrat ze třech délek tras. Jednotlivé akce jsou také hodnoceny v rámci celoročního seriálu, což přinášízávodníkům možnost měřit síly s ostatními v celkovém hodnocení. Prima CUP nabízí jedinečnou příležitost pro všechny, kteří chtějí zažít atmosféru závodů nebo si vyzkoušet nové trasy.

Bookmark and Share

Novinkou v roce 2024 je Šumavský MTB maraton, který se uskuteční v Zadově 27. července. Seriál také čeká jubilejní desátý ročník exhibičního závodu Gočárovy schody. Jedinečný závod v sámem srdci historického města Hradce Králové nabídne bohatý závodní program. Díky své významnosti je akce zařazena do Calendaria Regina jako prestižní akce města Hradce Králové s mezinárodního významem. Vyhlášení seriálu se uskuteční 5. října v malebném prostředí vinic na závěrečném závodě Škoda Auto Mikulov.

 

Stejně jako v předchozích letech se seriál uskuteční pod hlavičkou Českého svazu cyklistiky jako nejvyšší domácí soutěž Škoda Auto Český pohár v maratonu. Vrcholem seriálu bude 10. srpna domácí šampionát v maratonu v Karlových Varech, kde budou titul obhajovat Karla Löffelmann Štěpánová a Lubomír Petruš.

 

 

Závody seriálu Prima CUP jsou skvělou příležitostí pro každého, kdo si chce užít cyklistické závodění, zlepšit si své sportovní výkony nebo se prostě jen bavit na kole v krásné přírodě.

 

Pro všechny závody seriálu aktuálně platí nejnižší ceny startovného. Neváhejte a přihlaste se včas a nejvýhodněji již nyní.

 

Termíny Prima CUP 2024:

 

13. 04. 2024 DECATHLON HRADEC KRÁLOVÉ
18. 05. 2024 SILESIA BIKE MARATHON, Opava

26. 05. 2024 ČEZ STOLOVÉ HORY, Machov

08. 06. 2024 ŠKODA AUTO DOLNÍ MORAVA

15. 06. 2024 ČEZ SÁZAVA
03.-06. 07. 2024 KUPKOLO.CZ MTB TRILOGY
27. 07. 2024 ČEZ ŠUMAVSKÝ MTB MARATON

10. 08. 2024 ČEZ KARLOVY VARY, Mistrovství ČR v maratonu

28. 09. 2024 ČEZ GOČÁROVY SCHODY, Hradec Králové

05. 10. 2024 ŠKODA AUTO MIKULOV, vyhlášení seriálu

 

Informace o seriálu na www.iprimacup.cz.

 

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |