Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: Krajem rozhleden

Krajem rozhleden

Cyklovýlet vhodný pro skupiny přátel nebo kolegů. Tři dny plné kola a okouzlujících výhledů z rozhleden v Českém i Saském Švýcarsku.


Den 1 - Pod dohledem stolových hor Trasa - 55 km, stoupání - 1011 m rozhledny: Děčínský Sněžník a Großer Zschirnstein. Užijete si výstup na největší a nejvyšší stolovou horu ČR Děčínský Sněžník (723 m. n. m.) s kamennou rozhlednou na vrcholu s jedinečným výhledem. Například na největší saskou stolovou horu Großer Zschirnstein. Kromě pohledu na Českosaské Švýcarsko se Vám otevřou panoráma Krušných hor a Českého středohoří. Dohlédnetedo Drážďan nebo až na Ještěd. Den 2 - Po stopách českých vulkánů Trasa - 45 km, stoupání - 1045 m rozhledny: zřícenina středověkého hrádku, Buková hora, Humboldtova vyhlídka Projížďce v Českém středohoří dominuje vrchol Bukové hory s televizním vysílačem. jistě se Vám také bude líbit zastávka na farmě s vlastní výrobou kozích sýrů. Příjemná cyklostezka Ploučnice Vás přivede přímo do kempu. Den 3 - Srdcem Českého Švýcarska Trasa - 55 m, stoupání 989 m rozhledny: Weifberg, Tokáň Odvezeme Vás do srdce národního parku. Okruh skrz malebná zákoutí NP České Švýcarsko, přes Kyjovské údolí, do vysoko položené obce Hinterhemsdorf a sjezd zpět dolů připomínající krásu švýcarských strání v Vás zanechá touhu vrátit se co nejdříve zpět.


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: neděle 1. 4. 2018 – neděle 30. 9. 2018
Počet dní: 183
Země: Česko
Název CK: CK Enthusia
Stravovaní: Snídaně
Doprava: Kolo
Ubytovaní: Kemp
Obtížnost: střední
Doporučené kolo: silniční, trekingové

Cena zahrnuje:

2x ubytování v cyklokempu Děčín v obytných stanech 2 x rozšířená cyklistická snídaně s možností udělat si svačinu 1 x grilování 3x energetická tyčinka 3x výlet s průvodcem, mapy, odvoz do NP a zpět i s přepravou kol 2x cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku

Cena: 2,550 Kč


Diskusní fórum pro: "Krajem rozhleden"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu