Česká verze English version
Cykloserver.cz

Cyklozájezdy

INZERCE – rubrika je plněna cestovními kancelářemi, redakce ani zřizovatel Cykloserveru.cz nenesou za její obsah odpovědnost.

Zájezd: Labská stezka Praha - Drážďany, 5 dní

Labská stezka Praha - Drážďany, 5 dní

Labská stezka je svým rovinatým profilem ideální volbou pro rekreační cykloturistiku. Fascinující scenerie dvou národních parků Českého a Saského Švýcarska i Českého středohoří se střídají s mnoha historickými městy. „Benátky severu“ – Drážďany a „Zlatá Praha“ jsou perlami na trase.


1. den: Praha – Mělník, 50 km Individuální příjezd do Prahy. Odjezd na kolech z Prahy, cestou Nelahozeves - zámek a památník A. Dvořáka, Veltrusy – zámek a Červený mlýn, soutok Labe a Vltavy, historické město Mělník s vinicemi Svaté Ludmily, zámkem a unikátní studnou v podzemí. Ubytování v Mělníce. 2. den: Mělník – Litoměřice, 50 km Odjezd na kolech z Mělníka. Cestou historické město Roudnice nad Labem, pevnostní město Terezín s malou pevností a muzeem ghetta, historické město Litoměřice. Ubytování v Litoměřicích. 3. den: Litoměřice – Děčín, 50 km Odjezd na kolech z Litoměřic. Cestou Píšťanské jezero, centrum vinařské oblasti Velké Žernoseky, přírodní útvar Porta Bohemica, krajské město Ústí nad Labem s hradem Střekov, vyhlídkou Větruše s lanovou dráhou a kostelem se šikmou věží, Velké Březno s empírovým zámkem rodiny Chotků a pivovar Březňák, královské město Děčín se zámkem a růžovou zahradou. Ubytování v Děčíně. 4. den: Děčín – Pirna, 50 km Odjezd na kolech z Děčína. Za městem Vás pohltí Národní park České Švýcarsko. Labský kaňon, kterým tu projíždíte je svými skalními věžemi ojedinělý nejen v Čechách, ale i v Evropě. Po překročení státní hranice plynule pokračujete německým Národním parkem saské Švýcarsko do lázeňského městečka Bad Schandau a dále do Pirny, nazývané dle známého malíře, který tu působil, též jako Canalettovo město. 5. den: Pirna – Dresden, 25 km Odjezd na kolech z Pirny. Krátká etapa nabízí po příjezdu do Drážďan dostatek času na prohlídku historického jádra města. Individuální návrat v odpoledních hodinách.


Objednat zájezd můžete zde »

Termín: neděle 1. 4. 2018 – středa 31. 10. 2018
Počet dní: 214
Země: Česko
Název CK: CK Enthusia
Stravovaní: Snídaně
Doprava: Kolo
Ubytovaní: Pod střechou
Obtížnost: lehká
Doporučené kolo: silniční, trekingové

Cena zahrnuje:

4x ubytování se snídaní dle typu zájezdu přeprava zavazadel od ubytování k ubytování prohlídka Děčína s průvodcem mapa a informační materiály cestovní pojištění hotline po celou dobu zájezdu bezplatná možnost přepravy mikrobusem v případě potřeby

Cena: 3,250 Kč


Diskusní fórum pro: "Labská stezka Praha - Drážďany, 5 dní"

Názor Autor Datum a čas
RE: Labská stezka Pr... Elek 19. 3. 2018, 12:15

Reklama

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz