Česká verze English version
Cykloserver.cz

Kalendář akcí

Rožnovský krpál

Projíždíš se rád beskydskou krajinou? Nebo jsi přijel do Rožnova pod Radhoštěm na dovolenou a přemýšlíš co dělat? Kam vyrazit na kolo? Zapoj se do soutěže a porovnej své síly s ostatními nebo se jen tak projeď krásnou beskydskou krajinou. Můžete vyrazit s přáteli nebo rodinou, udělej tým a zapojit se do soutěže týmů. Odměnou pro každého bude pamětní medaile a příjemně strávený den. Uvidíš se ve výsledkové listině a nejlepší budou korunováni na závěrečném ceremoniálu během dětských závodů.

Bookmark and Share


Co je to za cyklistická akce? - pro SOUTĚŽIVÉ porovnávání výkonosti - pro VÝLETNÍKY projížďka pěknou krajinou - pro RODINY a PŘÁTELÉ námět na společně strávený den - pro DOVOLENKÁŘE inspirace co podniknout Cyklistická akce Rožnovský krpál pro rok 2023 bude koncipována, jak pro soutěživé nadšence, výletníky, rodiny, skupiny přátel, tak pro aktivní návštěvníky okolí Rožnova pod Radhoštěm, kteří si budou moci například během dovolené v Beskydech vyrazit na trať během období od 1. června do 17. září. Odměnou bude pro každého pamětní medaile a příjemně strávený den. Kdo se rád porovnává s ostatními, ten se uvidí ve výsledkové listině. Nebude chybět závěrečný ceremoniál s vyhlášením nejlepších účastníků, který se uskuteční dne 7.10.2023 během dětských závodů.


Datum a čas akce (začátek): čtvrtek 1. červen 2023, 00:00
Datum a čas akce (konec): neděle 17. září 2023, 00:00
Místo konání: Rožnov pod Radhoštěm, Kraj: Zlínský kraj
Specifikace místa: Koliba na Pasekách
Pořadatel:
WWW pořadatele: http://www.roznovskabrazda.cz/roznovsky-krpal-2023/
Záznam provedl: Stanislav Lichnovský
Datum pořízení záznamu: 12.8.2020 10:45

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |