Česká verze English version
Cykloserver.cz

Knihovna - Knihy

Seřadit:

obal

Autor: Michal Ivasienko

Orientační cena: 289,- Kč

Na kole pod nejvyšší horu Evropy se dá dostat poměrně snadno, ale zkuste s sebou "přibalit" tři malé holčičky... A rázem je z pohodové cykloturistiky patřičný adrenalin.

obal

Autor: SHOCart

Orientační cena: 499,- Kč

Kompletní atlas České republiky v měřítku 1:75 000 se značenými a doporučenými cyklotrasami, klasifikací sjízdnosti, mezilehlou kilometráží, podporou GPS. Atlas je v kroužkové vazbě, po rozpletení lze jednotlivé listy vsadit do euroobalů a do pořadače.

obal

Autor: Jiří Jokl

Orientační cena: 399,- Kč

První český cykloprůvodce Korsikou Zatím nejvýpravnější publikace z vydavatelství Cykloknihy předkládá před čtenáře na 312 stranách celkem 183 barevných fotografií. Autor je nadmíru povolaný. Poslední roky jezdí na Korsiku několikrát ročně, strávil na ní už 101 dní a najezdil tam na kole téměř osm tisíc kilometrů. V knize doporučuje a popisuje více než 66 tras pro kola. Ke každé trase je speciálně nakreslená mapka. Kniha je zčásti také zajímavým cestopisem, který přímo vybízí k návštěvě tohoto krásného středomořského ostrova zaslíbeného cykloturistice.

obal

Autor: Jiří Štekl

Orientační cena: 299,- Kč

Tato publikace se od ostatních doposud vydaných rozhlednových průvodců odlišuje tím, že veškeré stavby v ní uváděné jsou kreslené. Autor navštívil všechny dostupné rozhledny v České republice na kole a zachytil je mnohdy lépe, než to umožňuje fotografie. Ke každému z 243 objektů je připojena mapka s popisem trasy, kudy a jak se k rozhledně dostat na kole, pěšky i jinak. Nechybí ani piktogramy zpodrobňující informace. Ještě žádná publikace v České republice nesoustředila takový počet rozhlednových objektů jako tato.

obal

Autor: Hanka Hermová

Orientační cena: neznámá

Další důležitá položka do knihovničky poučeného cyklisty. Kniha podává zevrubnou zprávu o stavu podpory cyklistiky v Česku a komplexně se zabývá fenoménem cyklistických stezek u nás.

obal

Autor: Lucie Kovaříková a Michal Jon

Orientační cena: 279,- Kč

Lucka s Michalem se v létě 2006 vydali na tříměsíční expedici po národních parcích USA. 5862 najetých a 170 našlapaných kilometrů shrnuli ve své nové knize, plné zážitků a podrobných cykloturistických informací.

obal

Autor: Jan Vlasák

Orientační cena: 224,- Kč

Poslední titul souborného vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Líčí radosti i strasti z cest po Litvě, Lotyšsku, Bělorusku, obsahuje přpracovaný Island a zcela novou kapitolu z velké cesty na Balkán.

obal

Autor: Jan Kopka

Orientační cena: 399,- Kč

o nejdrsnějším závodě planety - IDITAROD TRAIL INVITATIONAL 2007, zimním nonstop závodě 1 800 km napříč Aljaškou na upravených kolech po stezkách psích spřežení v extrémních mrazech absolutně bez podpory. O závodě, který se jezdí, aby člověk přežil, nikoli vyhrál.

« Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další »

Vyhledávaní v knihách dle:
Rubriky:
Vyhledat text:

ReklamaTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz