Česká verze English version
Cykloserver.cz

154 - MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Čadca, Frýdek-Místek, Frýdlent n. Ostravicí, Frenštát p. Radhoštěm, Třinec, Ostravice, Jablunkov.


Název: 154 - MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Moravskoslezské Beskydy jsou významnou turistickou oblastí České republiky. Převážná část tohoto pohoří určujícího východní hranici našeho státu spadá do CHKO Beskydy. Geografické postavení Beskyd poskytuje mimořádné výhody v oblasti cestovního ruchu, neboť kromě vlastní nabídky pobytů jsou také východiskem pro cesty do Polska a na Slovensko. Beskydy jsou známy svojí neopakovatelnou krásou – tichá zákoutí horské přírody, výhledy z vrcholových partií, lidová architektura. Celé této oblasti pak dominuje Lysá hora – královna slezských hor. Nabízí se nám řada zajímavých míst a tak můžeme poznat okolí Frýdku-Místku, historii hukvaldského panství, Pustevny s jedinečnými stavbami Dušana Jurkoviče, sochu pohanského boha Radegasta, poutní místo Radhošť. Celá oblast je navíc protkána řadou značených cest nejrůznějších obtížností pro turisty, lyžaře i cykloturisty. Čekají nás tak krásné okruhy kopcovitým terénem či po hřebenech hor s řadou zajímavostí na trase a nádhernými výhledy na Beskydy. Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty.Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  na www.e-mapy.cz.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |