Česká verze English version
Cykloserver.cz

125 - OKOLÍ PRAHY, SLAPY

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Praha, Jílové, Řevnice, Slapy, Sedlčany, Kamýk n. Vltavou, Jesenice.


Název: 125 - OKOLÍ PRAHY, SLAPY
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

OKOLÍ PRAHY - Slapy cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Zkušení světáci, kteří se neuspokojí pouze s obvyklou prohlídkou města, byť je to takový skvost jako Praha vám potvrdí, že především jižní okolí si se svou „caput regni“ pranic nezadá, ale naopak ji přímo doplňuje svými přírodními hodnotami. Jako hruď mladé dívky vzdouvají se kopce po obou stranách národní české řeky Vltavy, která je nemilosrdně rozráží svým hlubokým kaňonem. Obnažená ramena symbolizují kopce Českého krasu a Posázaví, pod nimiž plynou v hlubokých údolích ke svému srdci vody Berounky a Sázavy, nejmohutnějších přítoků Vltavy. A jako lehký průhledný závoj všude lesy, od Zbraslavi až k jihočeským pánvím. Perlový náhrdelník, na který můžeme být pyšni, obohacuje přírodní krásy výtvory lidského ducha a rukou, tak jako je perla dílem přírody a člověka. ¨ Je to kraj míst se svojí krásou již objevených a vyhledávaných, ale i zákoutí provokujících smyslnou touhu poodhalit jejich tajemství, potěšit se s ním a zase je nechat neporušené pro další poutníky. Ne náhodou si kraj na jih od Prahy zvolili čeští králové za svoji hlavní honitbu a také čeští „trampové“ věděli, kde je otevřena drsná a romantická náruč přírody. Průhledy do dálek, rozeklané skály, stříbrné hladiny řek a jezer, bílé stěny lomů s průzračnou vodou na jejich dně, ale také korálky hradů, zámků, vesniček a městeček, které stály u zrodu národních dějin v dobrém i zlém. To vše najdete v kraji kolem Vltavy mezi Dolní Berounkou a Sázavou. Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty.Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  na www.e-mapy.cz.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |