Česká verze English version
Cykloserver.cz

167 - OKOLÍ BRNA, ŽDÁNICKÝ LES

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Brno, Bučovice, Slavkov, Židlochovice, Hustopeče, Pohořelice.


Název: 167 - OKOLÍ BRNA, ŽDÁNICKÝ LES
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

OKOLÍ BRNA - Ždánický les cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Oblast nabízené mapy pro cyklistickou a pěší turistiku zahrnuje oblast Dyjsko-svrateckého úvalu a vrcholového pásma Ždánický les. Severovýchodní část Dyjsko-svrateckého úvalu tvoří Pracká pahorkatina. Úrodný sprašový úval patří do oblasti nejstaršího osídlení, jehož počátky sahají do starší doby kamenné, v souvislém časovém sledu se však vyvíjelo i od mladší doby kamenné. V souladu s tímto starým osídlením a současně s funkcí Moravy jako významné sníženiny při hlavním evropském rozvodí byl jihomoravský úval odedávna starou průchodní oblastí, jíž procházela tzv. Jantarová cesta, spojující krajiny při Jaderském moři s Pobaltím. Ždánický les leží v jihozápadní části Středomoravských Karpat. Je to plochá vrchovina 470 m2 se střední výškou 270 m n. m. Je to klenbovitě vyklenuté území s rozsáhlými zbytky pobadenského zarovnaného povrchu a hluboce zařezanými údolími. Vrchovina je převážně zalesněná, vyskytuje se tu hojně černá a jelení zvěř. Je to velmi půvabné a oku lahodící území. Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty.Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  na www.e-mapy.cz.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |