Česká verze English version
Cykloserver.cz

139 - HAVLÍČKOBRODSKO

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Havlíčkův Brod, Humpolec, Chotěboř, Golčův Jeníkov, Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou.


Název: 139 - HAVLÍČKOBRODSKO
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

HAVLÍČKOBRODSKO cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Území zobrazované mapou Havlíčkobrodsko patří horopisně Českomoravské vrchovině a její části Hornosázavské pahorkatině, Železným horám a Křemešické vrchovině. Tok řeky Sázavy tvoří podélnou osu mapy, vine se malebnou krajinou s rozlehlými lesy, květnatými lučinami a poli a její břehy jsou jen málo porušené regulací. V severní části mapy se rozkládá část Železných hor, kudy protéká další významná řeka – Doubrava, která vytváří malebné kaňonovité údolí mezi Bílkem a Chotěboří. Kouzelná krajina této oblasti předkládá jak zalesněné vrchy, tak i romantická skaliska, hluboká údolí řek či pestrobarevné louky s modrými oky rybníků. Na své si zcela jistě přijdou také milovníci přírodních i kulturně-historických památek, pěší i cykloturisté, rybáři a v neposlední řadě sportovní nadšenci, kteří zde najdou vyžití v zimním i letním období. Zejména cykloturistika se v poslední době těší velké oblibě a tomuto trendu se přizpůsobuje také Českomoravská vrchovina. Budují se značené cyklotrasy, díky kterým můžete v sedle svého kola navštívit taková zajímavá místa, jakými jsou např. Humpolec, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Ledeč nad Sázavou a mnohá další. Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty.Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  na www.e-mapy.cz.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |