Česká verze English version
Cykloserver.cz

Pod oblohou jižního kříže

cykloknihy_lucie_II.jpg

Podtitulek - S Luckou a Michalem kolem zeměkoule, II. část. Druhý díl navazuje na cestu do Japonska a popisuje zážitky z přejezdu Austrálie od západu k východu, z objezdu Tasmánie, z projetí obou ostrovů Nového Zélandu a z pobytu na ostrově Fidži, který pojali cestovatelé jako regeneraci před těžkou Jižní Amerikou. Celobarevná, vázaná, 180 stran.


Název: Pod oblohou jižního kříže
Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon
Vydavatel: Jiří Říha - Cykloknihy
Orientační cena: 289,- Kč
Rok vydání: 2004
Odkaz: http://www.cykloknihy.cz

Bookmark and Share

Lucie Kovaříková, Michal JonPOD OBLOHOU JIŽNÍHO KŘÍŽE Opět si můžete přečíst kompletní texty, které musely být pro potřeby různých periodik kráceny a objevuje se množství doposud nepublikovaných fotografií velkého formátu. Nechybí ani podrobný seznam všech věcí, které si vezou Lucka s Michalem s sebou. Názorné mapky s vyznačením projeté trasy přehledně doplňují text. Druhý díl má stejný formát jako první, podobnou grafickou úpravu, je kompletně barevný, vázaný a tištěný na křídovém papíře. Počet stran: 180Formát: 180 x 240 mm (větší A5)Vzhled: pevná knižní vazba, celobarevná, na křídovém papířeVyšlo: listopad 2004 Oficiální stránky Cesty kolem světa: www.luciemichal.info  Knihy z expedice, které dosud vyšly: I. díl: Z Čech až do země vycházejícího slunce II. díl: Pod oblohou jižního kříže III. díl: Přes ledové království do zeleného pekla IV. díl: Od vlků a slonů ... hurá domů!


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |