Česká verze English version
Cykloserver.cz

Poznávejte ČESKO

Atlas & průvodce


Název: Poznávejte ČESKO
Autor: SHOCart
Vydavatel: SHOCart, s.r.o.
Orientační cena: 499,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

Spojení plnohodnotného autoatlasu v měřítku 1:150 000 (včetně turistických cest) s nabídkou a informacemi o atraktivních místech a objektech jistě oceníte nejen při plánování Vašeho víkendu či dovolené, ale především při pobytu v "neznámém prostředí".

Určitě znáte situace, kdy Vás už nebaví ležet na slunci u rybníka a přemýšlíte, čím Váš pobyt oživit, jak zabavit děti, jak překonat deštivé počasí apod. Tento atlas Vám pomůže takové chvíle vyřešit a nabídne Vám návštěvu zajímavých míst v nejbližším okolí. Stačí jen najít stránku v autoatlase, kde právě pobýváte, a nabídka objektů je Vám k dispozici.

Atlas je zaměřen pro rodinné výlety a návštěvy atraktivních míst. Publikace nabízí výběr přes 1 700 objektů od hradů, zámků, rozhleden přes muzea, přírodní památky, zoologické a botanické zahrady, jeskyně až po nabídku aquaparků, lanových center apod. Pro snazší orientaci jsou objekty tématicky rozlišeny a podle stupně atraktivity označeny hvězdičkami. Předností publikace je její orientace na aktuálnost a stručnost. Většina uživatelů ocení údaje o orientační provozní době, orientačních cenách, přístupnosti, bezbariérovosti objektu pro invalidy a kontaktní údaje buď přímo na daný objekt nebo nejbližší informační středisko, kde si lze zjistit další, popřípadě aktuálnější informace. Atlas je doplněn oborovými rejstříky s přehlednými mapkami a kompletním abecedním rejstříkem. A třešnička nakonec – u každého objektu je uvedena GPS souřadnice, takže stačí do Vaší navigace zadat Vaši souřadnici a souřadnici objektu….. a můžete vyrazit :o)

Technické parametry: formát A4 (210x297 mm), 300 plnobarevných stran, knižní vazba.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |