Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Prahou na kole bezpečně podle nové mapy

3.6.2009 16:37

"Praha cyklistická" vydavatelství SHOCart se svou povahou od ostatních cyklistických a cykloturistických map značně liší. Na území Prahy totiž zatím cyklostezky a značené cyklotrasy netvoří ucelený systém. Jízda po městě je přitom možná vedlejšími ulicemi, cestami, zkratkami - doporučenými trasami, které vám v této mapě tvůrci nabízejí.

Bookmark and Share

Trasy zde zakreslené můžete použít jak pro základ vyjížděk mimo město nebo přesun k nejbližší cyklostezce, tak jako průvodce při pravidelných dojížkách za každodenními záležitostmi.

 

klikni pro zvětšeníDoporučené trasy vznikly ve spolupráci se serverem www.PrahouNaKole.cz, jehož webová mapa vychází ze zkušeností městských cyklistů: použitelnost tras je zaručena tím, že po nich lidé skutečně denně jezdí.

 

Mapa je určena především pro ty cyklisty, kteří zvládnou jízdu po silnici, ale rádi by se vyhnuli silnému provozu a našli si rychlé a praktické trasy. V centru převažují trasy, na kterých se cyklista automobilovému provozu zcela nevyhne, ale trasy v okrajových částech města jsou vhodné i pro jízdu s dětmi.

 

Kromě mapy naleznete v Praze cyklistické také podrobný přehled možností cestování s koly pražskou MHD, plánek metra a rady, jak se pohybovat v automobilovém provozu.

 

Koupit mapu možno ZDE >>

 

PR

Diskusní fórum pro: "Prahou na kole bezpečně podle nové mapy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |