Česká verze English version
Cykloserver.cz

Mapa serveru

Cykloatlas on-line

Dynamická mapa České a Slovenské republiky v několika měřítkách až do 1:25 000. Možnost kreslení tras přímo do mapy - následné generování výškového profilu, délky a převýšení, export trasy do GPS tracklogu. Trasu lze také importovat z GPS. Tisk a uložení mapy, vyhledávání sídel, měření vzdálenosti, vkládání zájmových bodů a komentářů k trasám. Komfortní a intuitivní ovládání, vždy aktuální mapový podklad SHOCart.

Titulní strana

Cykloserver - novinky ze světa hobby cyklistiky – cykloturistika, cestování na kole, MTB maratony, XC závody, pozvánky na akce, reporty, fotogalerie, HW testy...

Tipy na výlety

Databáze podrobně zpracovaných výletů s mapou, výškovým profilem trasy, popisem, fotografiemi, údaji o délce, převýšení, typu kola nebo obtížnosti. Vyhledávání podle všech předchozích kritérií, turist. regionů a sídel. Databáze je plněna ze dvou zdrojů.

 • Výlety SHOCart

  Cca 1200 profesionálně zpracovaných a fyzicky projetých cyklovýletů po území celé České republiky. Databáze navazuje na úspěšné papírové tituly jako Cykloatlas Česko, edice cyklomap 1:60 000 a cykloprůvodce, vycházející z bohaté tradice kartografických produktů vydavatelství SHOCart, určených pro cykloturistiku. Výlety je možno stáhnout zdarma.

 • Uživatelské výlety

  Rostoucí databáze výletů uživatelů Cykloserveru. Vkládat výlety je možné po jejich nakreslení nebo importu z GPS do Cykloatlasu online a vyplnění formuláře (po registraci). Součástí je speciální vstup pro členy Ceské mountainbikové asociace, kteří mohou své výlety vzájemně sdílet, popř. odkazovat na ně přímo z databáze Asociace na www.cemba.cz.

Aktuality

Novinky ze světa hobby cyklistiky – cykloturistika, cestování na kole, MTB maratony, XC závody, pozvánky na akce, reporty, fotogalerie, HW testy, atd. V rubrice lze vyhledávat příspěvky z mnohaleté historie Cykloserveru.

 • Cykloturistika

  Reportáže z výletů, tipy na zajímavé destinace, cestopisy na pokračování, novinky ohledně značených cyklotras a cyklostezek.

 • MTB

  Reporty, fotogalerie, pozvánky, propozice MTB závodů, srazů a dalších akcí pro širokou veřejnost.

 • MTBO

  Reporty, fotogalerie, pozvánky, propozice MTBO závodů,srazů a dalších akcí pro širokou veřejnost (Bike Adventure, Sixnumbers…).

 • Silnice

  Reporty, fotogalerie, pozvánky, propozice silničních závodů pro širokou veřejnost.

 • Kolo ve městě

  Kolo jako dopravní prostředek ve městě a vše s tím spojené

 • Běžky

  Běh na lyžích

 • Ostatní

  Reporty, fotogalerie a pozvánky na extrémní a adrenalinové závody s účastí veřejnosti – adventury, survivaly, horské triatlony…

Kalendář akcí

Kalendář cyklistických akcí všeho druhu. Vyhledávání akcí podle data, časového intervalu, místa, turistické oblasti nebo fultextem. Pro pořadatele (po registraci) je zde možnost přidávání, editace, mazání akcí a kontaktní formuláře.

Knihovna

Databáze cyklomap, cykloprůvodců, knih o cyklistice, časopisů a multimédií, čerpající z letitých záznamů pořízených během celé historie Cykloserveru. Informace o obsahu, vydavateli, datu vydání, ceně, odkazy do e-shopů (v současnosti přes 650 záznamů).

 • Mapy

  Cyklomapy předních českých i zahraničních výrobců v čele s produkty vydavatelství SHOCart.

 • Průvodce

  Cykloprůvodce předních českých i zahraničních výrobců v čele s produkty vydavatelství SHOCart.

 • Dálkové cykloprůvodce

  Dálkové cyklotrasy, pohraniční oblasti v průvodcích SHOCart

 • Knihy

  Knihy s cyklistickou tematikou – cestopisy, odborné publikace, (zejména z vydavatelství Cykloknihy).

 • Časopisy

  Přední domácí cykloperiodika – Velo, Cykloturistika, Cykloservis, slovenský Biker

 • Ostatní

  Kalendáře a jiné

Cyklozájezdy

Aktuální přehled cyklozájezdů pořádaných partnerskými cestovními kancelářemi (např. Kudrna, Adrenalin Centrum, Jenda, Mundo a další). Vyhledávání podle země, ceny, stravování, dopravy, ubytování, období od-do, názvu CK. Databáze je plněna prostřednictvím neveřejného rozhraní přímo agenty CK.

Soutěž

Soutěžte s Cykloserverem a vyhrajte některou z hodnotných cen! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při závěrečném losování.

Bazar

Rozhraní pro vstup do inzertní části, profesionálně spravované partnerským inzertním serverem Avízo.cz. Na straně Cykloserveru jsou pouze linky na inzeráty celkově a zvlášť na poptávku a nabídku.

Ankety

Občasná rubrika, aktivovaná ve volitelném časovém intervalu. 5 anketních odpovědí na jednu otázku, po odhlasování jsou výsledky zobrazeny formou sloupcového grafu.

Reklama na serveru

Podmínky, specifikace a ceník reklamy na Cykloserveru.cz, kontakty na reklamní síť partnerských serverů, Outdoornet.

Spolupráce s Cykloserver.cz

informace o možnostech spolupráce s CykloServerem – nábor externích redaktorů, nabídka mediálního partnerství akcí, seznam aktuálně podporovaných akcí.

Mapa serveru

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |