Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na nový rok na Žďár již podvanácté

17.12.2009 14:25

12. ročník novoročního závodu na Žďár, Velká cena EKO KOMÍNY s.r.o. pro terénní kola a běžce o prémii 10 000,- Kč pro rekordmana trati se pojede/poběží 1.1. 2010 v 11.hod v Rokycanech.

Bookmark and Share

Startují cyklisté versus běžci, prezentace bude probíhat od 10,30 hod v sídle Eko komíny - Rokycany. Přihlášky posílejte do 29.12.2008 na e-mail sparta.praha@seznam.cz, info na www.sparta-cycling.com

  • Start v 11,00 hod

Místo startu a prezentace u křižovatky ulic Pivovarská a Žďárská cesta u kanceláře firmy EKO KOMÍNY s.r.o. (informace pro cizince : Od restaurace Železná - směrem na Strašice - 100 m před viaduktem vlevo)


Trať je vyznačena červenými turistickými značkami a pro všechny kategorie je jednotná. Od startu se běží a jede stoupání asi 1 200 m po sypaném asfaltu, pak 3 km polní a lesní cesty v mírném stoupání, závěr běhu/jízdy je náročné stoupání lesním chodníkem/úvozem, cíl je 50 m pod vrcholem Žďáru. Vzdálenost je 4 km.

  • Startovné se neplatí

Ceny: První běžec a první cyklista a absolutní vítěz bez rozdílu kategorií obdrží láhev šampaňského a 1000,- Kč. Rrekordman trati vyhrává prémii 10 000,- Kč, pokud pokoří dosavadní rekordní čas Václava Metličky 13:34 min. z 1.1.2008. Prémii věnuje firma EKO KOMÍNY s.r.o. s pobočkou v Rokycanech.

  • Závod se koná v jakémkoliv počasí

Upozornění:
1. Každý účastník startuje vzhledem k předcházející noci na vlastní nebezpečí !
2. Doporučujeme doprovod, který vám zajistí servis na vrcholu ! (servismani však musí vyrazit k vrcholu alespoň s půlhodinovým předstihem, aby to stihli!)

  • Pozvěte kamarády, partnery, sousedy i pocestné - nejde vždy jen o rekordy, ale je pěkné být u toho!

za pořadatele Ján Korytár a Zdeněk Rubáš

Diskusní fórum pro: "Na nový rok na Žďár již podvanácté"

Názor Autor Datum a čas
Test, just a test XRumerTest 28. 2. 2014, 04:30

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |