Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na Rampušáka můžete trénovat v přípravném kempu

20.5.2011 09:47

Jak již možná víte, letošní ročník závodu „Kelly’s Rampušák“ při příležitosti svého 15. jubilea poprvé v historii zavítá na území našich severních sousedů, do Polska. Při této příležitosti se organizátoři rozhodli uspořádat v termínu 9. - 12. 6. silničářský přípravný kemp v Herolticích u Štítů.

Bookmark and Share

Hlavním cílem této akce je seznámení se s hlavní tratí závodu a dalších cyklisticky zajímavých tras v oblasti Orlických hor a Jeseníků. Účastníci se mohou těšit nejen na příjemné ubytování a stravu v areálu penzionu Heroltická, ale hlavně na celkem 370 najetých kilometrů se zkušeným průvodcem Jiřím Janouškem v sedle a podpůrným vozidlem s občerstvením a technickou podporou v zádech. Ani odpoledne nezůstanou nezajímavá. Po doplnění kalorií budou pro zájemce k dispozici služby maséra, v případě teplého počasí venkovní bazén a navíc série přednášek a besed.


Účast na přednáškách přislíbil mimo jiné přední český sportovní psycholog PhDr. Jiří Šlédr, který stojí za úspěchy mnoha profesionálů, či René Andrle, asistent manažera týmu PSK Whirlpool a bývalý špičovkový závodník týmu ONCE.


Podrobnější informace včetně programu, rozpisu tratí a cen naleznete v propozicích  nebo můžete kontaktovat přímo Ing. Marka Rýznara, hlavního organizátora kempu, na emailu marek.ryznar@centrum.cz.

 

Jiří Jelínek

Diskusní fórum pro: "Na Rampušáka můžete trénovat v přípravném kempu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |