Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Skládačka, kterou si oblíbíte

12.5.2015 11:52

Celosvětově oblíbená značka skládacích kol Tern představila svůj prozatím nejmenší model – Link B7. Je to vynikající skládačka nejen na dovolenou, ale i na občasné vyjížďky do města.

Bookmark and Share

Tern Link B7 pohodlně sbalíte do kufru vašeho automobilu a nebude překážet ani spolucestujícím v MHD, protože v seskládané podobě se může pyšnit minimalistickými rozměry 34 x 85 x 65 cm. Díky své hmotnosti pouhých 12,4 kg se skládačka snadno přenáší, přičemž požitek z jízdy je srovnatelný s klasickými velkými koly.

Sedmi rychlostní model Link B7 s dvaceti palcovými koly je široce nastavitelný a jeho skládání vám zabere pouhých 10 sekund.
 

Můžete se spolehnout na kvalitu tradiční značky Tern - zvolené komponenty budou dobře fungovat i při každodenním používání. Rám je dostatečně tuhý a geometrie posedu je podobná ostatním jízdním kolům.
 

Všechny výrobky značky Tern lze zakoupit prostřednictvím webu www.azub.cz nebo některého z obchodních partnerů společnosti AZUB Bike. Cena je nastavena na velmi příjemných 9990 Kč.

 

-inzerce-

Diskusní fórum pro: "Skládačka, kterou si oblíbíte"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |