Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Stolní kalendář 2017: Tipy na CYKLOVÝLETY

1.8.2016 08:22

Letos jsme se opět podíleli na přípravě stolního kalendáře pro vášnivé cykloturisty, který každoročně vychází u vydavatelství Presco. Vánoční dárek pro cyklisty může být vyřešen!

Bookmark and Share

Ať už se řadíte mezi vášnivé cyklisty, nebo naopak sváteční jezdce, jistě oceníte tipy na cyklovýlety v novém kalendáři 2017. Kalendář obsahuje celkem 53 tipů na cyklovýlety (jeden na každý týden), u každého výletu naleznete podrobnou mapu, popis zajímavostí s fotografiemi, výškový profil a základní parametry jako jsou délka, převýšení, doporučený druh kola a obtížnost.

 

V kalendáriu jsou uváděna jména obsažená v evidenci obyvatel ČR, doplněná jmény, která se u nás vyskytovala dříve nebo k nám nově pronikají. Všechna jména obsažená v kalendáriu jsou jazykově ověřenými spisovnými podobami a je možné je zvolit pro matriční zápis jako oficiální jméno. Zvyk slavit jmeniny se u nás ujal zhruba před 50 lety, jde o obyčej vžitý jen v několika zemích. Rovněž uvádění jmen v kalendáři je v celosvětovém měřítku spíše zvláštností než pravidlem.


rozměr: 30 x 16 cm
papír: 100 g/m2
kalendárium: české – týdenní / 60 listů (oboustranný tisk)

vydal: Presco Publishing

cena: 119,- Kč

Diskusní fórum pro: "Stolní kalendář 2017: Tipy na CYKLOVÝLETY"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |