Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Novinky ze SHOCartu zvou na Slovensko

9.5.2018 08:26

Největší kartografické vydavatelství v Česku přichází s novinkami, které vás zvou k našim východním sousedům. Nejpodrobnější mapy 1:25 000 turisticky nevýznamnějších lokalit a ucelený Cykloatlas 1:75 000 vám budou perfektními průvodci.

Bookmark and Share

Cykloatlas SLOVENSKO 1:75 000

 

První vydání cykloatlasu Slovenska. Ideální dárek pro všechny cyklisty. Cykloatlas v optimálním měřítku 1:75.000 je doplněn mimo značených cyklotras i tisíci kilometry cest vhodných pro cykloturistiku. Trasy jsou oklasifikovány podle kvality povrchu, je k nim přidána i kilometráž. Atlas obsahuje i kompletní síť turistických cest. Po turistickém atlasu Slovensko 1:50 000 se jedná o druhý titul, který pokrývá kompletní Slovensko v podrobném měřítku, vhodný je i pro autoturistiku.

 

Formát A4. Spirála.

 

Podrobné turistické mapy 1:25 000

 

Velmi podrobné turistické mapy v měřítku 1:25.000 obsahují kompletní síť značených turistických a cykloturistických tras. Na zadní straně mapy jsou přehledné textové informace o atraktivitách daného území. 

Diskusní fórum pro: "Novinky ze SHOCartu zvou na Slovensko"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |