Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Dovolená v zahraničí na kolech

17.3.2020 08:40

Pokud jste se rozhodli strávit letošní dovolenou v zahraničí a rádi byste si sebou vzali jízdní kolo, možná vás napadla myšlenka, zda je možné přepravit kola letecky. Obavy můžete klidně odložit, cestovat letecky i s kolem, není dnes žádný problém.

Bookmark and Share

Dovolená na kolech

 

K přepravě letadlem je pouze potřeba kolo řádně zabalit, a to buď do původní krabice, či do textilního vaku s uchy. Pokud původní krabici od kola již nemáte, ani to není problém. Krabici nebo vak si opatříte v kterémkoliv obchodě s cyklistickým zbožím.


Kolo letecky přepravíte hned několika možnými způsoby – jako běžné zavazadlo, nebo nadlimitní zavazadlo, či jako sportovní vybavení. Letecká společnost vám jistě poskytne jakékoliv bližší informace a zodpoví vaše případné dotazy. Není tedy potřeba se cestování s jízdním kolem obávat.


Destinací, kam je nejvhodnější vyrazit na cyklistickou dovolenou je široká škála, a vybírat můžete podle mnoha kritérií. Ať už chcete spojit cyklistiku s pobytem u moře, nebo s návštěvou historických míst, či otestovat svoji fyzickou zdatnost na náročnějších terénech.

Holandsko na kole


Asi jako první destinace, která nás napadne, při myšlence na cyklistiku v zahraničí, je bezesporu Holandsko, které je cyklisty opravdu hojně navštěvované, zejména pro dokonalou síť úžasně značených cyklistických tras, včetně možnosti zakoupení široké škály map cyklostezek. Z tohoto hlediska je Holandsku podobné i Dánsko, které také oplývá kvalitními cyklostezkami.


Velmi příjemnou dovolenou na kole můžete strávit také ve Francii. Úžasný zážitek vám poskytne projížďka nádhernou Provence s vůní levandule, nebo si můžete projet na kole západní část Bretaň, která poskytuje podél pobřeží velmi zajímavé cyklistické stezky.


Možností, kam vyrazit na cyklistickou dovolenou je samozřejmě mnohem více, ať už se rozhodnete pro Evropu, od severu po jih, či zatoužíte po mimoevropských destinacích.

Dovolená na kole - Provence (Francie)


Stačí si jen vybrat ze široké nabídky cestovních kanceláří, rozhodnout se dle vašich možností a schopností a může vyrazit vstříc nevšedním zážitkům.

 

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Dovolená v zahraničí na kolech"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |