Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nové číslo časopisu Cykloturistika

20.10.2021 08:50

Časopis Cykloturistika se zaměřuje především na rekreační a částečně i sportovní cyklistiku. Zajímavý obsah si v něm najdou všichni, kteří mají pohyb na kole jako zábavu a chtějí si ho užít.

Bookmark and Share

Pro poslední číslo časopisu Cykloturistika pro vás její redakční tým připravil pohodové rozhovory s Pavlem Kadlíčkem, aktivním propagatelem projektu Kola dětem, Václavem Rybářem, jedním z tvůrců držáků na kola Bike Guard. O držácích na kolo a kam s nimi na nejen zimní sezonu je také další z článků. Z techniky přidáme ještě téma: Hledám pedál, značky turistický ideál o možných technologiích nášlapných pedálů. Třetí díl miniseriálu je věnovám mapovým navigacím, odborný redaktor se koukne na zoubek těmto čtyřem: Garmin Edge 830, Edge Explore, Wahoo Elemnt Roam a Wahoo Elemnt Bolt. Celým měsíc nejen v městském provozu testoval odborník na kola Petr Štěpánek Rock Machine Gravelride INT e700 Di2. 

 

V rubrice „Pozvěte nás na výlet" vás zase autor Jakub Kasl společně s jeho průvodkyní Veronikou Bobkovou pozvou na italskou zmrzlinu do Bavorského lesa. Trochu duchovní pohody vám ze svého putování přinesou po poutní stezce Via Nova Františkové Šesták a Hejtmánek.

 

Fyzioterapeutku časopisu Cykloturistika fascinují fascie a doporučí vám jak s nimi pracovat a procvičovat je. Dále spousta výletních cílů v celém Česku, ale také na Hané, kde vám místní znalci doporučí pár neotřelých vrcholů, na které si můžete zajet vrácmi Vrchařské koruny Hanácka. 

 

V samém závěru autor Ivo Hrubíšek zpracoval medailonek Jacquie Phelanové, nejvýraznější postavy amerického ženského mountainbikingu v době samotných počátků.

Diskusní fórum pro: "Nové číslo časopisu Cykloturistika"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |