Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nová Cykloturistika v prodeji

17.5.2022 13:44

Nové, v pořadí již třetí číslo časopisu Cykloturistika s dalším pokračováním seriálu KOLEM VLASTI S VÝŠLAPEM - tentokrát na Třistoličník, po trase Via Czechia a třech trasách v Moravskoslezských Beskydech.

Bookmark and Share

V letošním 28. ročníku vychází našemu oblíbenému partnerskému časopisu Cykloturistika již třetí číslo. Je ve znamení destinací z Česka - pokračuje seriál Kolem vlasti s výšlapem na Třistoličník, po trase Via  Czechia vás vezme na přejezd Lužickými horami Honza Hocek a Martin Severa jako znalec filmových míst vám nabídne tři trasy v Moravskoslezských Beskydech. K tomu spousta málo známých výletních cílů.

 

Dálkové trasy jsou čím dál tím více oblíbené jak v Česku, tak v zahraničí. Mohou mít podobu linie či okruhu. V tomto čísle časopis přináší informace o projektu okolo deseti korutanských jezer a také o Juliana Bike Mountain Biking Loop, což je novinka loňského léta, která dostává velké doporučení od autorů časopisu.

 

Spousta z vás si chce třeba koupit nové kolo. Podařilo se mi získat do testu dva diametrálně odlišné modely, které celý měsíc prověřoval kolega Petr Štěpánek. Meridu Silex 700, obojživelný gravelbike vhodný na jakoukoli cestu s možností připevnění zavazadel, a expediční trekingové kolo Riverside Touring 900 s dynamem v předním náboji, které vás doveze třeba až na kraj světa. 

 

Fotograf a filmař Petr Jan Juračka se rozhodl ke spolupráci s Cykloturistikou. Osvětlí vám, jaké jsou novinky ve fotografické technice – jak, proč a s čím fotí při putování na kole právě on. 

 

Poslední díl z pera Ivo Hrubíška z cyklu Ženy a bicykly v zrcadle času vám přinese krásné povídání o Françoise Hervé a jejím společném čtrnáctiletém putování kolem světa v osmdesátých letech. 

 

Bude léto a čas trampování na kolech, k němuž se vám budou hodit novinky ze světa spacáků.  K tomu další pravidelné rubriky.

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |