Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jubilejní Trophy v sobotu 16. července - buďte při tom!

31.5.2022 10:51

Od své premiéry v roce 1998 nadchla Salzkammergut Trophy dohromady více než 70 000 bikerů! Do cíle na extrémní trase dosud přijelo nejméně 5 682 lidí! Mnoho účastníků začalo na jedné z krátkých vzdáleností a v průběhu let se zlepšilo. Právem hrdě nosí černé finišerské tričko.

Bookmark and Share

Týmu Trophy leželo vždy na srdci, aby inspirovali nováčky k účasti na maratonu. Velkorysé časové limity na trasách na 22, 37, 52 a 76 kilometrů a četné občerstvovací stanice umožňují hobby cyklistům zvládnout zvolenou vzdálenost bez závodního stresu. Cílem Trophy je vzdálenost, která je co nejdelší, ale zvládnutelná jako osobní výzva! I na trase dlouhé 120 km jste stále v pořadí s průměrem 10 km/h.
Motivujte své přátele, kolegy nebo partnera, aby s vámi 16. července vyrazili na Trophy. Společné dosažení cíle spojuje a účast na maratonu přináší spoustu zážitků a legend, o kterých lze ještě po letech často mluvit a smát se jim. Trophy má ve svém programu dvě ideální kolektivní soutěže. V týmovém závodě startují na stejné vzdálenosti nejméně tři jezdci. Nad deset účastníků probíhá další zařazení do závodu Slow-Motion, ve kterém jsou sečteny časy všech členů týmu bez ohledu na délku trasy. Týmy, které stráví na cestě nejdéle, vyhrávají nejlepší ceny!
Po dvou letech s mnoha omezeními bude 25. výročí Trophy opět velkou oslavou pro všechny cyklisty! Již nyní je možné vstoupit do Rakouska bez dokladu 3G a v červenci již nebudou platit žádná opatření a omezení ani na akcích. Budeme velmi rádi, pokud přijedete jako účastník nebo divák! Do 31. května se můžete stále zaregistrovat za snížené startovné a ušetřit 10 Eur.

https://www.salzkammergut-trophy.at

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |