Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

ČEZ Sázava! Skvělý závod, kde se pomáhalo

14.6.2022 11:12

Cyklistický seriál Prima CUP pokračoval v pořadí pátým závodem 11. června ve středočeské Sázavě.

Bookmark and Share

 

Příjemný den zalitý sluncem proběhl dle představ. Dvaadvacátý ročník bikové klasiky si nenechaly ujít stovky účastníků i několik známých osobností.

 

Na startu se ukázaly tváře TV Prima a CNN Prima NEWS jako například úspěšný sportovec a moderátor Petr Vágner, moderátorka Soňa Porupková i herec, zpěvák a dabér Jan Maxián. Tradičně se zúčastnil také významný kardiochirurg Jan Pirk.

 

 

Závodní den započal dětskými závody pro děti do deseti let v blízkosti areálu a poté následovaly starty třech hlavních tras.

 

Dospělácké trasy se linuly podél řeky Sázavy, aby vedly z údolí na blízké kopce v okolí. Hlavní závod na osmdesát kilometrů vyhráli mezi muži Matouš Ulman a z žen byla nejrychlejší mistryně republiky v maratonu Milena Kalašová. Na čtyřicetikilometrové trase slavili Karel Dušek a Hana Jurová. Příjemnou vzdálenost na šestnáct kilometrů zvládli nejlépe Martin Rous a Barbora Famfulíková.

 

 

Kromě závodního programu se také společně s Nadací ČEZ a EPP Pomáhej pohybem na oranžovém kole vyšlapalo pro dětský domov v Sázavě 51.460 Kč, který částku použije na podporu své činnosti.

 

Seriál Prima CUP pokračuje 25. června partnerským závodem Extrém Bike Most.

 

Informace o seriálu Prima CUP naleznete na www.iprimacup.cz.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |