Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Maraton v Harrachově již 16. září opět nadchne

1.9.2023 10:32

Je tu opět osvědčený maratonský Harrachov. Po Českém poháru v olympijském cross countryse v biatlonovém areálu Na Kolečku 16. září uskuteční v pořadí sedmý závod seriálu Prima CUP, kterým je ČEZ Harrachov.

Bookmark and Share

 

Letos se zde již po druhé s odstupem měsíce sejdou nejlepší bikeři z celé České republiky a nejen zní.Další ročník nejvyšší domácí soutěže Škoda Auto Český pohár v maratonu je navíc zapsán v Mezinárodním cyklistickém kalendáři UCI v kategorii C2. Nejdelší trasa se bude odehrávat na česko-polských hřebenech a její podoby kratších variant povedou z velké části právě na polskou stranu. A že polská strana Krkonošského národního parku a její příroda mározhodně co nabídnout.

 

Ti nejodvážnější se mohou zúčastnit trasy A, měřící 115 kilometrů s převýšením 3.500 metrů, která je určená pro opravdové bikery. Kratší trasa na 48 kilometrů jezdce také šetřit nebude a nastoupají tu rovných 1.000 výškových metrů. Zatímco oblíbená trasa C měřící 22 kilometrů, bude odměnou pro všechny ostatní cyklonadšence.

 

 

Dětské závody do 10 let pak povedou v biatlonovém areálu Na Kolečku a o bikerské zážitky se postará pečlivě připravená traťtak, aby ji zvládl opravdu každý. Za své výkony dostanou krásné ceny od partnera dětských závodů hračkářství Pompo.

 

Pojďte s námi objevit kouzlo polských Krkonoš a jeho okolí.

 

Všechny informace o závodě včetně registrací naleznete na stránce závodu.

 

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |