Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Újezdský Mini Adventure zve na netradiční sportovní zážitky

10.4.2024 14:06

Zážitkový závod dvojic letos startuje 19. května Kam vyrazit za zážitky, zasportovat si, užít si výjimečné chvíle s přáteli nebo s rodinou a ještě se u toho dobře pobavit? Spolek Tři pro zdraví zve na zážitkový závod dvojic – Mini Adventure. Uskuteční se 19. května v Praze - Újezdě nad Lesy a zážitky rozhodně nebudou mini! Registrace jsou spuštěné, stačí se přihlásit, připravit kolo a vyrazit ve dvou vstříc bláznivým disciplínám.

Bookmark and Share

 

Loni poprvé se Mini Adventure – zážitkový závod dvojic představil v Újezdě nad Lesy, kam zamířil ze sousedských Klánovic. Slunečné počasí, příjemné prostředí a především zážitky z trasy vytvořily podmínky pro závod, který je letos v Újezdě už jako doma. Start závodu bude opět na multifunkčním hřišti a celá akce se může uskutečnit díky podpoře tamější radnice. Závodníky čekají 3 hodiny nejen sportovních výkonů, ale hlavně spousta zážitků a zábavy. Věrni svému mottu Když zážitek je víc než výkon připraví organizátoři trasu, na které předem nikdo z účastníků neví, co je čeká. Kromě tradičního řezání polena se zbytek disciplín odhaluje až po startu. Malou nápovědou mohou být úkoly z předešlých let, jako například paddleboard, jízda na kanoi, slalom s bečkou, jízda hummerem ale taky i kydání hnoje či opékání buřtů. Na trase se dvojice pohybují na kole a samy si volí pořadí plnění úkolů. Přihlásit se lze v kategoriích muži, ženy a smíšené dvojice. „Jako každý rok je připraven zajímavý mix disciplín - závodníci se mohou těšit na adrenalinové, vodní, silové, logické i ty čistě zábavné. A také na krásná místa, kam by třeba jindy nezavítali,” přibližuje letošní závody Michal Augusta ze spolku Tři pro zdraví.

 

 

Vstříc dobrodružství se ale nemusí vydávat jen dospělí, své místo na startu mají také rodinné tandemy (jeden rodič a jedno dítě). Ty mají závodní čas zkrácený na polovinu, tedy na 90 minut a absolvují jen vybrané disciplíny. Závod je vhodný pro všechny děti, které už ujedou na kole cca 15 kilometrů.

 

 

Vrcholem sezony je pro spolek Tři pro zdraví říjnový Klánovický 1/2Maraton, který se letos uskuteční v neděli 20. října. Újezdský Mini Adventure tak může být skvělým tréninkem i motivací po celý zbytek sezóny. Stačí tedy sehnat parťáka nebo parťačku a vydat se společně vstříc zážitkům. Registrace na závod jsou spuštěné a počet týmů omezený. Veškeré informace, propozice i registraci k závodu, který se koná v neděli 19. května v Újezdu nad Lesy u Prahy, najdou zájemci na webu www.triprozdravi.cz.

 

 

O Tři pro zdraví

Spolek Tři pro zdraví vznikl na jaře 2008. Od té doby má za sebou téměř 100 zorganizovaných závodů různých velikostí a tisíce spokojených účastníků. Každoročně je vrcholem sezony Klánovický 1/2Maraton, který se v roce 2023 stal oficiální měřenou půlmaratónskou trasou.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |