Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na cykloakci Zlaté kolo Vysočiny

5.6.2024 08:03

Zveme vás cyklisty hobíky na 21. ročník cyklistického výletu Zlaté kolo Vysočiny, který se bude konat v sobotu 15. června v Rudě u Velkého Meziříčí. Zveme všechny neregistrované cyklisty a nadšence cyklistiky na různě dlouhé tratě a věříme, že si každý vybere tu svoji.

Bookmark and Share

Výlet se pojede po silnicích Kraje Vysočiny a Jihomoravského kraje. Pořadatelem je jako obvykle Obec Ruda, kde je i start a cíl celé akce. Připraveny jsou tři různě dlouhé trasy 50,100 a 200 km. Celý průběh trasy je vyznačen. Na křižovatkách, které jsou nepřehledné, a na celé trati 50 km jsou pořadatelé, kteří řídí dopravu a upozorňují na probíhající akci. Zlaté kolo Vysočiny (zkratka ZKV) se jede za plného silničního provozu, a proto při výběru trati bylo přihlíženo, aby se jelo převážně po méně frekventovaných silnicích a snažili jsme se vyhnout komunikacím první třídy.

 

 

Trať na 200 km bude odstartována jako obvykle v 7:00 hodin – změna oproti loňsku – cyklisté nepojedou dva okruhy 100 km jako vloni, ale jeden okruh dlouhý přes 200 km. Na trať 100 km se vydají cyklisté v 10:00 hodin a o půl hodiny později, tzn. v 10:30 hod. se rozjedou cyklisté po trase 50 km.

 

 

Během akce ZKV stále platí dodržování silničního zákona a pravidel silničního provozu, protože sami účastníci budete součástí silničního provozu a tudíž jste povinni se pravidly řídit. Podmínkou je cyklistická přilba. Jde nám hlavně o vaši bezpečnost a chceme předejít nehodám a úrazům. Záleží nejvíce na vaši ohleduplnosti a dodržování pravidel, abychom nemuseli ukončit pořádání cyklistické akce Zlaté kolo Vysočiny.

 

 

Registrovat se můžete na těchto stránkách, kde najdete i další informace: http://www.zlatekolovysociny.cz/ http://www.facebook.com/zlatekolovysociny.

 

 

 

Po skončení budeme opět vyhlašovat nejrychlejší cyklisty-výletníky na jednotlivých trasách a v jednotlivých kategoriích. Je pro vás připraveno občerstvení a tombola, tak jako každý rok.

A opakujeme, že tato akce je pouze pro neregistrované cyklisty, hobíky. Budeme kontrolovat, zda nemáte licenci vedenou u Českého svazu cyklistiky. Děkujeme za dodržování této podmínky. Neradi diskvalifikujeme ty, kteří na naší akci nemají co dělat (cyklisté s licencí mají svoje závody).

 

Děkujeme všem sponzorům, kteří nás opět podpořili a které jsme zveřejnili na webových stránkách a na plakátech a na startovním čísle.

 

Věříme, že se znovu s nadšenci cyklistiky setkáme na Vysočině a společně navštívíme krásný kraj ze sedel bicyklů a společně oslavíme další ročník našeho Zlatého kola Vysočiny. Těšíme se na vás.

 

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |