Česká verze English version
Cykloserver.cz

157 - ŠUMAVA, LIPENSKO

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Lipno, Český Krumlov, Vyšší Brod, Horní Planá.


Název: 157 - ŠUMAVA, LIPENSKO
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

ŠUMAVA - Lipensko cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Šumava zaujímá celistvý, více než 100 km dlouhý pás při hranici České republiky s Rakouskem a SRN. Na jihu začíná Vyšebrodským průsmykem, na severu končí Všerubským průsmykem. Šumava je díky řadě silniček bez provozu rájem cykloturistů. V oblastech národního parku, Lipenska a Železnorudska je široká síť značených cyklistických tras. Mapa zobrazuje spodní část NP Šumava a CHKO Šumava, celou Lipenskou přehradní nádrž, vojenský újezd Boletice – místo, kde se připravují vojska UNPROFOR, Vyšebrodsko, část Českokrumlovska a horního toku řeky Malše. Z rakouského území jsou na mapě zobrazeny jižní část Šumavy a horní část pohoří Mühlviertel. Celým územím mapy protéká Vltava – nejdelší řeka České republiky pramenící pod Černou horou u Kvildy a ústící v Mělníce do Labe. Pravý klidný břeh Lipna, velice vhodný pro cykloturistiku, ostře kontrastuje s přelidněným rekreačním územím na levém břehu přehradní nádrže. Zde si přijdou na své zejména všichni vyznavači vodních sportů. Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty.Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  na www.e-mapy.cz.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |