Česká verze English version
Cykloserver.cz

155 - ŠUMAVA, ŽELEZNORUDSKO, POVYDŘÍ, CHURÁŇOV

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Železná ruda, Sušice, Kašperské hory.


Název: 155 - ŠUMAVA, ŽELEZNORUDSKO, POVYDŘÍ, CHURÁŇOV
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

ŠUMAVA - Železnorudsko cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Šumava zaujímá celistvý, více než 100 km dlouhý pás při hranici České republiky s Rakouskem a SRN. Na jihu začíná Vyšebrodským průsmykem, na severu končí Všerubským průsmykem. Šumava je díky řadě silniček bez provozu rájem cykloturistů. V oblastech národního parku, Lipenska a Železnorudska je široká síť značených cyklistických tras.  Mapa zobrazuje nejzajímavější partie Šumavy a Bavorského lesa, plošně zachycuje téměř polovinu NP (zahrnující šumavské Pláně, Povydří, oblast bývalého vojenského újezdu Dobrá Voda v okolí Prášil, Srní a Hartmanic) a CHKO Šumava vč. Královského hvozdu s dominantním dvojvrcholem Ostrého, část NP Bavorský les, šumavské předhůří (Svatobor u Sušice, Velhartice),  Ždánovskou rovinu (Kašperk, Javorník) a přírodní parky Kochánov, Kašperská vrchovina a Buděticko. V zobrazeném území se nachází kromě Plešného všechna ledovcová jezera - Prášilské, Černé, Čertovo a jezero Laka - na českém území a Velké a Malé Javorské jezero na německém území. Jezera spolu s nejvyššími vrcholy Šumavy a Bavorského lesa a s rozsáhlými slatěmi patří k nejčastějším cílům návštěvníků.Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty. Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit v elektronickém obchodě firmy SHOCart.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |