Česká verze English version
Cykloserver.cz

108 - LOUNSKO

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Louny, Kladno, Slaný, Nové Strašecí, Postoloprty.


Název: 108 - LOUNSKO
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

LOUNSKO cykloturistická mapa, 1 : 60 000  Jako plastická mapa vypadá krajina, do níž Vás zveme. Na jedné straně ji lemují kopce Českého středohoří, které se jako dávné pohanské mohyly tyčí na okraji lounského okresu. Není divu, že se k nim znovu a znovu obraceli malíři, aby zachytili jejich neopakovatelné kouzlo. Na opačné straně se táhnou lesy přírodního parku Džbán až ke Křivoklátsku. Najdeme v nich tichá údolí, větrem rozfoukané stráně i paseky plné slunce, na nichž na jaře kvetou ostružiny a maliní a na podzim rostou houby. Žatecko k nám zase promlouvá řečí svých chmelnic, ať už se jimi v zimě prohání vítr, nebo ať se v nich na konci léta pokoušejí dosáhnout co nejvýš zelené úponky. Jako stužka se tu klikatí řeka Ohře, na jejichž březích najdeme stopy lidí, kteří sem v pradávných dobách přišli, aby tu našli svůj domov. Lounsko a Žatecko leží stranou významných turistických cílů. Ale zkuste se sem někdy vydat a rozjeďte se na kole vzhůru po klikatících se silničkách. Stačí se dívat. Přírodní krásy i historické památky, to všechno se tu nabízí pozorným očím. Je to kraj, kde se poezie snoubí s realitou skutečné historie. Kraj plný překvapení. Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty.Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  na www.e-mapy.cz.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |