Česká verze English version
Cykloserver.cz

138 - VLAŠIMSKO

Cykloturistická mapa 1 : 60 000. Nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustá síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Vlašim, Benešov, Votice, Ledeč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Český Šternberk.


Název: 138 - VLAŠIMSKO
Autor: SHOCart, spol. s r. o.
Vydavatel: SHOCart, spol. s r. o.
Orientační cena: 119,- Kč
Odkaz: http://www.shocart.cz

Bookmark and Share

VLAŠIMSKO cykloturistická mapa, 1 : 60 000 Vlašimsko – to je tvarově pestrá, převážně kopcovitá krajina, rozprostírající se v oblasti Vlašimské a Benešovské pahorkatiny. Lesní obory se zde střídají s loukami, stráněmi a poli, vodní živel zastupují řeky Sázava, Želivka či Blanice, ale také řada rybníků a vodních nádrží, z nichž nejvýznamnější je přehradní nádrž Švihov (Želivka). K přírodním atraktivitám patří horský masív Blaník, jehož součástí je i vrch Velký Blaník, známý z pověstí o Blanických rytířích. V okolí Miličína se pak rozkládá tzv. Česká Sibiř. Vlašimsko nabízí také spoustu kulturních zajímavostí. Přirozeným centrem oblasti je město Vlašim s renesančním zámkem (dnes sídlo muzea), dalšími zajímavými zámky jsou např. Konopiště či Český Šternberk. „Znalci“ piva jistě rádi zavítají do Velkých Popovic. Na své si přijdou také milovníci pěší turistiky a v neposlední řadě cykloturistiky. Území je protkáno sítí značených cyklotras, které v kombinaci s místními stezkami umožní poznat kouzlo vlašimské krajiny a získat tak nezapomenutelné zážitky při pohledu na zachovalé přírodní i historické bohatství. Nová mapa nabízí nejen zakreslené značené cyklotrasy, ale také hustou síť doporučených cyklotras, klasifikovaných podle povrchu a jízdní obtížnosti. Na opačné straně najdete tipy na výlety s výškovými profily tratí, kilometráží a návazností na turistické značky a značené cyklostezky. Najdete zde také spoustu důležitých informací nejen pro cyklisty.Mapu je možno za zvýhodněnou cenu 89,- Kč zakoupit  na www.e-mapy.cz.


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |