Česká verze English version
Cykloserver.cz

Přes ledové království do zeleného pekla

cykloknihy_lucie_III.jpg

Podtitulek - S Luckou a Michalem kolem zeměkoule, III. část. Třetí část vyprávění Lucie Kovaříkové a Michala Jona, kteří 1. května 2005 ukončí tříletou cestu kolem světa na kolech. Už podle názvu bude děj knihy pěkně drsný. Popisují v ní totiž Jižní Ameriku, která byla asi tím nejnáročnějším a nejnamáhavějším kontinentem jejich cesty Celobarevná, vázaná, 200 stran.


Název: Přes ledové království do zeleného pekla
Autor: Lucie Kovaříková, Michal Jon
Vydavatel: Jiří Říha - Cykloknihy
Orientační cena: 299,- Kč
Rok vydání: 2005
Odkaz: http://www.cykloknihy.cz

Bookmark and Share

Lucie Kovaříková, Michal JonPŘES LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ DO ZELENÉHO PEKLA Čtyřtisícové nadmořské výšky, déšť a pády, sníh i horko, absolutní vlhkost, prostě cykloturistické peklo. Jižní Amerika byla ale i krásná, nevšední, unikátní. Ledovým královstvím je myšlena Antarktida, na jejíž půdu se vylodili se svými bicykly jako úplně první Češi a pravděpodobně jako první lidé s koly vůbec. Kniha opět obsahuje nekrácené texty, dosud nikde nepublikované fotografie a obrázky velkého formátu. Má podobnou grafickou úpravu jako předcházející dva díly a je samozřejmě celobarevná. Názorné mapky s vyznačením projeté trasy přehledně doplňují text. Nechybí ani cyklostatistiky a hodnocení každé země. POPISOVANÉ ZEMĚ: Ekvádor, Peru, Bolívie, Chile, Ohňová země, Antarktida, Argentina, Paraguay, Brazílie, Uruguay. Počet stran: 200Formát: 180 x 240 mm (větší A5)Vzhled: pevná knižní vazba, celobarevná, na křídovém papířeVyšlo: duben 2005 Oficiální stránky Cesty kolem světa: www.luciemichal.info  Knihy z expedice, které dosud vyšly: I. díl: Z Čech až do země vycházejícího slunce II. díl: Pod oblohou jižního kříže III. díl: Přes ledové království do zeleného pekla IV. díl: Od vlků a slonů ... hurá domů!


ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |